Loading...
ZooVet Jungle

Клітки і будиночки для птахів


Клітка для птахів INTER-ZOO BIG ARA хром (P149)

Модель:00-00020120

В наявності

1 950 грн

Якщо Ви вирішили завести пташку як домашнього улюбленьця, подбайте про його особистий куточок, так як утримувати пернатих у відкритому просторі квартири або будинку незручно і небезпечно. Купити клітку або будиночок для птахів - ідеальне рішення. Але варіацій клітин і будиночків дуже багато, і, іноді, складно вибрати відповідну і за ціною, за безпекою і в кінці-кінців естетично прийнятну клітку. Інтернет-магазин «Зоовет Джунглі» пропонує якісні будиночки і клітки для птахів за доступними цінами.

Які клітки для птахів бувають?

Розглянемо трохи докладніше різновиди та їх відмінності. Пташині апартаменти відрізняються за формою:

 • прямокутні;
 • квадратні;
 • кулясті;
 • круглі з куполообразним верхом;
 • багатогранні (з дахами як у будиночків, декількома відділами).

По виду матеріалу виготовлення:

 • з нержавіючої сталі;
 • з дерева;
 • з міді;
 • з оцинкованої сталі;
 • із пластику.

Звичайно ж, представлені різноманітні розміри житла, відповідно до виду пернатих, які будуть утримуватися:

 • для маленьких папуг;
 • для перепелів;
 • для канарок;
 • для великих папуг.

Не варто розглядати клітку як фактор, що обмежує свободу. Пам'ятайте, що житло для людей небезпечно для пернатих пташин, особливо якщо по сусідству є ще інші улюбленці, наприклад кішки. А якщо у вас папуга жако або амазони, які полонили Вас можливістю вести діалог, будьте готові і до зворотної сторони їх характеру - вміння наводити порядки, всюди, причому так як вони вважають за потрібне. Будь то не так прикручена (на їхню думку) електрична розетка або не там розставлені порцелянові фігурки. Тому щоб не хвилюватися за безпеку Вашого папуги і збереження речей - купіть клітку.

Що таке будиночок для птахів і чим від відрізняється від клітки

Будиночки для птахів зазвичай виготовляють з будь-яких дощок, тільки небажано вибирати хвойні породи. Від кліток вони відрізняються суцільними стінами, без грат. Зазвичай встановлюються всередині клітки. В інших випадках їх вішають на вулиці, якщо хочете щоб у Вас на ділянці оселилися дикі пернаті. У них вони можуть спати, влаштовувати гнізда, і щорічно повертатися в них.

Будиночки для птахів розрізняються розміром вічка (отвору, через яке пернаті потрапляють додому) занадто велике або занадто маленьке вічко може стати причиною по якій пернаті не хочуть селиться в новопридбаний будиночок.

На що звертати увагу, якщо Ви вирішили купити клітку або будиночок для птахів?

Пташина клітка це будинок в будинку для вашого пернатого улюбленця, тому слід приділити вибору особливу увагу. Отже рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

 1. Матеріал виготовлення. Переважно нержавіюча сталь або стійкий пластик, дерев'яні можуть бути нещадно знищені улюбленцями і ускладнюються в прибиранні, мідні або оцинковані можуть викликати отруєння.
 2. Розмір. Враховуйте, що у птаха повинна бути можливість повністю розправити крила при пересуванні.
 3. Складність будови. Незважаючи на те, як би красиво не було оформлено внутрішній простір клітки, для пернатих важливо простір, краще купити більш просторе житло для улюбленця, ніж клітку з купою коридорів або відділів.
 4. Відстань між решітками - важливо щоб вона відповідала розміру пернатого, щоб уникнути травматизму.
 5. Форма - краще прямокутна, щоб пернатий міг вибрати собі безпечний кут.

Як купити клітку або будиночок для птахів в Києві?

Купити клітку для птахів в Києві можна як онлайн в магазині «Зоовет Джунглі» так і при відвідуванні нашого оффлайн магазину. Будьте впевнені ми зможемо підібрати найбільш підходящий варіант будинку для Вашого пернатого улюбленця.

Питання, що цікавлять можна задати за телефонами

044-229-35-01, +38 (073) 916-17-43, +38 (066) 916-17-43