Loading...
ZooVet Jungle

Птахи


Крім звичних нам котиків-собачок, є велика група, представники якої часто стають домашніми улюбленцями – це птахи. Всупереч твердженням, що вони мало розвинені і не можуть повноцінно комунікувати з людьми, пернаті своєю поведінкою доводять зворотне. Вони підпорядковуються не тільки природним інстинктам, а також здатні звикати, любити, співпереживати. Гідно оцінити гаму їх характеру можна спостерігаючи за ними, а зробити це в міських умовах найпростіше, якщо завести собі пернатого улюбленця. Це зовсім не означає, що якщо Ви завели птицю, в якості домашнього улюбленця, то потрібно будувати величезний вольєр і щоранку ловити свіжих мушок. Порадившись з орнітологом, можна грамотно організувати простір для птиці і в заміському будинку і в невеликій квартирі. Інтернет-магазин "Зоовет Джунглі" допоможе купити найкращі товари для птахів за приємними цінами.

Кілька моментів, на які потрібно звернути увагу перш ніж звертатися в магазин для птахів

Найчастіше в будинку утримують таких пернатих як папуги-нерозлучники, хвилясті папуги, амадини, корелли, жако. Якщо Ви вже конкретно вибрали певний вид, то можете сміливо купувати улюбленця і облаштовувати його побут. Якщо ж ще сумніваєтеся, то врахуйте декілька чинників:

  1. Чи відповідає розмір птиці розміру приміщення в якому вона буде утримуватися? Не варто заводити величезних папуг в невеликій квартирі-студії, навіть якщо Ви будете періодично їх випускати, то згадуйте про їх особливість вносити свої корективи в інтер'єр.

  2. Сусідство. Якщо у вас вже живуть вихованці, про яких Ви знаєте, що вони точно ворогують з пернатими (кішки, маленькі мисливські собаки), то не слід піддавати пташин стресу від постійних нападок, або постарайтеся забезпечити їм окреме приміщення.

  3. Час. Як і будь-якому іншому улюбленцю, пернатим потрібно приділяти час, вони теж вимагають спілкування, як з родичами так і з господарями. Тому оцініть скільки часу зможете приділяти своєму улюбленцю.

Кращі товари для годування в інтернет-магазині для птахів "Зоовет Джунглі"

Екзотичні пернаті улюбленці, що утримуються в умовах квартири або будинку, вимагають особливих умов годування. Їм не можна давати однотипну або невідповідну їжею. Суть їх харчування полягає в різноманітності, за життя в природному середовищі, вони не можуть цілий рік отримувати тільки зріле насіння. Також слід враховувати факт, що в певні періоди, змінюється тип харчування і може вживатися нехарактерна, але потрібна їм їжа, як, наприклад, при розмноженні. В інтернет-магазині "Зоовет Джунглі" ви можете знайти будь-який корм для птахів, від зернових сумішей для годування так і живих комах, які допоможуть зберегти здоров'я ваших улюбленців.

Клітки і будиночки – важливі товари для птахів. Інтернет-магазин або оффлайн шопінг?

В умовах будинку або квартири, птахів рекомендовано утримувати в клітках або вольєрах - в залежності від габаритів приміщення і розміру. Якщо є ціле приміщення для пернатого, все одно слід обладнати його окремим куточком, щоб у птаха було своє місце, де він може відчувати себе в безпеці. Найкраще для цих цілей підходять клітки і будиночки для птахів, які Ви можете вибрати в інтернет-магазині "Зоовет Джунглі". А якщо Ви хочете обладнати їм житло на висоті, в більш звичному для пернатих середовищі, можемо запропонувати підставки для кліток в асортименті. Це товар, що купується не на один рік, тому рекомендуємо прийти в магазин за адресою м.Київ, вул. М. Цвєтаєвої 11 або г. Киев, ул. Б. Гмирі 9-В, щоб на власні очі і тактильно переконається в якості товару.

Які ще товари для птахів знадобляться при догляді?

Повноцінний догляд за птахами передбачає також обробки від паразитів, забезпечення наявності в раціоні всіх необхідних вітамінів і мінералів, також важливо не забути про наявність піску і каменю для заточування дзьоба. Ці здавалося б дрібниці важливі, і спрямовані на запобігання виникненню проблем зі здоров'ям. Пернаті, особливо екзотичні, дуже чутливі до захворювань, ураження екто і ендопаразитами, нестачі вітамінів або мінералів, зміні умов, станом їх житла, і навіть наявності "розваг" в клітці. Радимо зазирнути на такі сторінки нашого інтернет-магазину як "Засоби по догляду для птахів", "Засоби від паразитів птахів" або "Аксесуари для птахів", де Ви можете підібрати всі необхідні товари для птахів, які зроблять життя улюбленця здоровим і щасливим. А сторінка "Вітаміни і добавки для птахів" запропонує препарати, що допомагають легко пережити линьку, гніздування або відновитися після лікування.

Як вибрати магазин для птахів в Києві?

Щоб не витрачати час і не ламати голову, над питанням як забезпечити пернатого улюбленця всіма необхідними товарами для птахів рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин "Зоовет Джунглі". Якщо Ви любитель живого спілкування, ми чекаємо за адресою Київ, вул М. Цвєтаєвої 11 і вул. Б. Гмирі 9-В, де можна не тільки можна купити всі необхідні товари для птахів, а й отримати консультацію, щоб не придбати зайвий або невідповідний товар. Чекаємо Вас!

Питання, що цікавлять можна задати за телефонами

044-229-35-01, +38 (073) 916-17-43, +38 (066) 916-17-43