Loading...
ZooVet Jungle

Наповнювач "Natural Bamboo Substrate" д / террар. 4,4 л PT3111

Наповнювач "Natural Bamboo Substrate" д / террар. 4,4 л PT3111

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00000544
229 грн

добавить

У закладки


Підходить для рептилій, амфібій, гизунів.

- 100% натуральний;

- Багатошарова підкладка;

- Нагадує природний лісовий покрив;

Зберігає грунт м'яким і вологим;

- Дозволяє вашим тваринам ховатися;

- Поживний субстрат для живих рослин;

- Ідеально підходить для природних тераріумів;

- Термооброблений і поглинає запах;

- Зроблено зі стійкого сировини;

- Можна сміливо компостувати.

Exo Terra Bamboo Forest Floor - це багатошарова підкладка, яка дозволяє відтворити лісову підстилку, схожу на ту, що в природних бамбукових лісах. Лісовий покрив - одна з найбільш характерних рис бамбукової лісової екосистеми. Зазвичай він складається з двох основних шарів. Верхній шар, що складається в основному зі свіжого опалого листя. Базовий шар складається з органічної речовини - зазвичай розкладаються листя і дерева. Верхній шар складається з висушеного на сонці декоративного листя бамбука з екологічно чистої сировини. За допомогою цього декоративного верхнього шару ви можете створити м'яке покриття для підлоги, яке можна знайти в природних бамбукових лісах. Листя бамбука забезпечують м'який шар для закапування тварин, що дозволяє їм приховати їх таємне укриття. Більшість рептилій і амфібій живуть на лісовому грунті в пошуках їжі й води. Верхній шар покриває фактичну підкладку знизу, щоб полегшити утримання вологи і запобігти висиханню грунту. Це біорозкладне листя бамбука абсолютно не містить хімікатів і безпечно компостується у вашому саду.

Базовий шар складається з багатої органічної речовини зі стійкого волокна кокосового лушпиння. Це 100% натуральний, екологічний і біорозкладаний субстрат з чудовими гігроскопічними властивостями. Цей базовий шар робить ідеальну підкладку для створення природних посадок тераріуму для вологолюбних рептилій, амфібій і безхребетних. Затримка води, природні гормони та антигрибкові властивості сприяють зростанню рослин у вашому тераріумі. Унікальна серцевина кокосової пальми, використана для бамбукового лісового дна Exo Terra, складається з суміші коротких волокон і кокосового торфу розміром від грубих гранул до дрібних грудок, що призводить до поліпшення дренажу ґрунту і аерації здорових коренів рослин. Верхній шар листя бамбука зберігає базовий шар злегка вологим, полегшуючи догляд, функціонуючи як природна екосистема, де корисні організми будуть розмножуватися і, таким чином, зменшувати запахи. Бамбуковий лісовий наповнювач Exo Terra піддається термообробці для зменшення бактеріального забруднення.

Вказівки щодо застосування: Нанесіть 5-10 см базового шару на тераріум. Поливайте або бризкайте субстрат для досягнення необхідного рівня вологості. Помістіть свої декоративні елементи в тераріум, потім покрийте підлогу верхнім шаром декоративного листя бамбука. Використовуйте гыгрометр Exo Terra для контролю рівня. Щоб збільшити вологість повітря в добре вентильованих тераріумах або в приміщеннях з дуже високою вологістю, помістіть тераріумний нагрівач під тераріум. Ретельно очищайте субстрат щодня і при необхідності повністю замінюйте їх новими.

Характеристики
Бренд Exo Terra
Вид Кора, листя
Об'єм, л 4,4
Країна виробник Німеччина
Країна реєстрації бренду Німеччина

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Наповнювач "Natural Bamboo Substrate" д / террар. 4,4 л PT3111

Модель:00-00000544

Під замовлення

229 грн