Loading...
ZooVet Jungle

Мазь аверсектіновая (Unguentum Aversectini)

Мазь аверсектіновая (Unguentum Aversectini)

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002632
60 грн

добавить

У закладки


Склад і форма випуску. У 1 г мазі міститься 0,5 мг аверсектіна С і допоміжні компоненти. Аверсектін С - природний авермектіновий комплекс - отримують шляхом мікробіологічного синтезу з використанням культури Streptomyces avermitilis. Препарат являє собою однорідну сметаноподібну масу жовтуватого кольору зі слабким специфічним запахом. Розфасовують в банки по 15, 30 і 500 г.

Фармакологічна дія. Мазь аверсектінова має широкий спектр інсекто-акарицидної дії: ефективна проти саркоптоідних кліщів, вошей, бліх, волосоїдів, збудників демодекозу тварин. Препарат в організмі паразита підсилює утворення нейромедіатора гальмування гамма-аміно-масляної кислоти, що призводить до паралічу і загибелі паразита. Мазь аверсектінова малотоксична для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої, алергічної, ембріотоксичної і тератогенної дії, не має кумулятивні властивості.Показання. Призначають для лікування собак, котів, хутрових звірів і кроликів при акарозі (нотоедроз, саркоптоз , отодектоз , демодекоз та ін.); при ентомозі (феліколез, тріходектоз, ліногнатоз, ктеноцефалез та ін.).Дози і спосіб застосування. Мазь наносять зовнішньо на уражену поверхню з розрахунку 0,2 - 0,3 г на 1 см2. При акарозі уражені ділянки шкіри обмивають і насухо витирають, вушні раковини очищають від кірочок і струпів, волосся вистригають. Мазь наносять шпателем, скляною паличкою, ватно-марлевим тампоном. При нанесенні мазі в слуховий прохід, вушну раковину складають навпіл уздовж і масажують основу. При нанесенні мазі на інші частини тіла (голову, тулуб, лапи) її енергійно втирають (щіткою, широкою пробкою) на уражені ділянки. Для зручності мазь можна розтопити (в банці виробника) в гарячій воді і застосовувати в теплому вигляді. При псороптозі, отодектозі, нотоедрозі - мазь використовують дворазово з інтервалом 5-7 днів. При демодекозі (сквамозна форма) - трикратно з інтервалом 6-7 днів; (Пустулезна і змішана форма) - семикратно з інтервалом 7 днів, при множинних ураженнях з інтервалом 5 днів. Лікування пустулезної і змішаної форми демодекозу повинно бути комплексним і, крім етіотропного лікування, слід проводити імунокоригуючу, протимікробну, протигрибкову та ін. терапію. З метою контролю ефективності лікування через 7 днів після останньої обробки з уражених і здорових ділянок шкіри роблять глибокі скрібки і досліджують на наявність кліщів. При їх виявленні обробку повторюють. При ентомозі (воші, блохи , волосоїдів ) мазь втирають проти зростання вовни (можна в розтопленому вигляді) у місця недоступні для злизування (область потилиці). Мазь використовують дворазово з інтервалом 7-10 днів. За необхідністю обробку повторюють за ентомологічними показаннями. З метою запобігання виплоду бліх і повторного зараження домашнім тваринам міняють підстилку.

Побічні дії. При правильному способі застосування не спостерігаються.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Вагітні самки, тварини молодше 2-х місячного віку.Особливі вказівки. Забій кроликів на м'ясо дозволяється через 14 днів після обробки. Після завершення обробки слід вимити руки водою з милом.

Умови зберігання. Список Б. У сухому, прохолодному, захищеному від світла місці при температурі від -20 до +30 "С. Термін придатності 2 роки.Виробник .
ФАРМБІОМЕД, Росія.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Мазь аверсектіновая (Unguentum Aversectini)

Модель:00-00002632

В наличии

60 грн