Loading...
ZooVet Jungle

Обігрів тераріуму


Активність мешканців тераріумів безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища. У порівнянні з теплокровними тваринами вони не мають стабільної температури тіла, завдяки чому травні, хімічні процеси в організмі протікають дуже інертно. Улаштування терморегуляції у амфібій і рептилій далекі від досконалості. В умовах мікроклімату одним з найважливіших факторів є обігрів. Недостатньо висока температура в тераріумі може привести до хвороби, впадінні в сплячку, загибелі вашого вихованця.

Які обігрівачі для тераріумів існують і концепція їх роботи

Вибираючи обігрівач для тераріуму слід враховувати розмір об'єкта і комфортний температурний режим, якого потребує даний, конкретний житель тераріуму. Важливим пунктом тут є вологість мікроклімату, тому важливо вибирати такий обігрівач який не буде пересушувати повітря, грунт.


  • Термокамні — обігрівач для тераріуму зроблені з матеріалу який володіє хорошою термоємністю, як правило оброблені спеціальною водостійкою смолою. Після відключення залишаються теплими тривалий час. Підходять рептиліям які люблять погріти пузо. Наприклад ящірки, після трапези люблять залізти на який-небудь камінчик, шматок кори, який встиг прогрітися під жарким пустельним, тропічним сонечком. Через нестачу власної температури тіла, додаткове тепло в районі черевця покращує процеси травлення. Хороший прилад якщо необхідно створення точкових плям тепла в тераріумі. Крім того такий обігрівач для тераріуму оформлений як додаток до загального декору. Мінус термокаменю - може обігріти невелику ділянку.


  • Термокилимок - дуже ергономічна електрогрілка. Даний вид обігрівача для тераріуму хороший тим що не вимагає спеціального монтування, в будь-який момент можна перемістити в будь-яку іншу область тераріуму. Все що потрібно зробити це підключити його до мережі. Якщо до термокилимка під'єднати терморегулятор, обраний режим буде підтримуватися автоматично. Його можна покласти під дно, буде не менш ефективно, ніж тепла підлога, тільки набагато дешевше. Такий вид обігріву подобається еублефарам, джунгарчикам, ахатинским равликам, лорі, екзотичним комахам і звичайно ж рептиліям. Мінус термокилимка - обігрів невеликого простору.


  • Термошнур - нагрівальний кабель. Багато любителів екзотичних рептилій і амфібій використовують як додатковий обігрівач для тераріуму . Кабель можна укласти змійкою на зовнішній стороні закріпивши присосками. Якщо вснредені є масивні декорації, наприклад корчі, можна обернути навколо них. Безсумнівний плюс якщо тераріум невеликий то можна обігріти відразу два об'єкти, можливо три. У разі закріплення кабелю на дно із зовнішнього боку, він непогано справляється з роллю теплої підлоги. Мінус - швидко випаровується волога з грунту, це призводить до підвищення рівня вологості, доводиться часто зволожувати грунт. Слід звертати увагу чи до смаку підвищена вологість вашому вихованцеві.


  • Лампа звичайного напруження - мабуть самий простий, доступний обігрівач для тераріуму. Рецентний ринок пропонує величезну кількість різновидів цього приладу - звичайні лампи напруження, інфрачервоні лампи, керамічні лампи. Переваги ламп - джерело тепла надходить зверху, як задумано природою. А такий вид ламп як інфрачервоні не тільки безпечні для рептилій, а ще й здійснюють позитивний вплив на самопочуття ваших вихованців. З мінусів можна відзначити - пересихання верхнього шару грунту. Звичайно ж варто враховувати чи любить вихованець яскраве світло, чи потрібен воно йому.


  • Погружний - повністю герметичний обігрівач для тераріуму . Виготовляється з високоякісного пластмаса. Користується великою популярністю у заводчиків черепах. Встановлювати слід до того як заливають воду. Займає мінімум місця, регулювання нагріву води 25 - 50 градусів. Підходить, для тераріумів, фаунаріумів, акваріумів. Як правило оснащений надійним термостатом. Безсумнівний плюс - компактність. Мінусів немає.


Якщо ви помітили навіть маленькі неполадки в роботі опалювальних приладів, ніколи не залишайте без участі цей процес. Ремонт, технічний огляд повинні проводитися регулярно.

Де можна купити обігрівач для тераріуму

Купити обігрівач для тераріуму можна в інтернет-зоомагазині «Джунглі». У нас дуже грамотні фахівці, завжди можна отримати кваліфіковану консультацію. Ціни які приємно дивують. Для покупки натисніть «купити». Ваше замовлення сформують і відправлять з вітерцем.