Loading...
ZooVet Jungle

Наповнювачі для тераріуму


Наповнювач "Forest Bark" д / террар. 26,4л PT2754

Модель:00-00000542

Під замовлення

690 грн

Наповнювач Кокосова стружка 7л PT2775

Модель:00-00000550

Під замовлення

89 грн

Наповнювач для тераріуму виконує одну з найважливіших функцій. Незамінний для підтримки мікроклімату, частково є теплоізоляційним матеріалом, вбирає кілька відходів життєдіяльності рептилій, незамінний для тих хто риє норки і любить закопуватися, як бонус доповнює загальну картину декору. Кожному типу потрібно свій вид.

Види наповнювача для тераріуму.

З огляду на всі моменти, до вибору наповнювача для тераріуму треба поставитися з усією відповідальністю. Вибір грунту обумовлений типом, видом жителів. Який грунт необхідний вашої рептилії, зараз розберемося.

1. Гравій, галька - наповнювач для тераріуму підходить всім типам рептилій, водним, сухопутним. Також з нього роблять кормову зону, так як немає небезпеки що тварина поглине з необережності. Гравій повинен бути великим, з негострими краями, щоб вихованець часом не поранився. Ну а як декор галька чудова.

2. Пісок - наповнювач для тераріуму призначений для пустельних тварин, але не слід забувати що пісок дуже дрібний, вихованець може його випадково з'їсти, або пісок може пиліть, забивати очі або легені. Взагалі не найідеальніший варіант грунту. Краще використовувати супесь (суміш піску і глини), в такому субстраті тварина може рити норки і він непогано утримує вологу. Чистий глина - добре тримає вологу але зовсім погано змішується з повітрям.

3. Лісова земля, торф - наповнювач для тераріуму оптимальний для рептилій віддають перевагу вологий субстрат. Самий наближений до природного середовища проживання грунт. Звичайно житло вихованця швидко брудниться, але рептиліям дуже подобається. У нього можна закопуватися, тримає форму виритих норок. Щоб такий субстрат НЕ загнивав можна перемішати з піском або листям, вийде дуже пристойний грунт.

4. Тирса - наповнювач для тераріуму підходить об'єктів сухого типу, не можна використовувати там де висока вологість, швидко згниє. Тирса не є небезпечними якщо раптом тварина наїсться, але це не означає що можна його прям згодовувати їм це викликає проблеми з травленням.

5. Кора, тріска - хороший влагопоглотитель, підходить для вологих зон. Ідеальний для створення вологих точок. Дуже хороший субстрат для утримання комах. Кора і тріска не підлягають очищенню, тому після використання утилізуються, повторне використання неможливо.

6. Кокосова стружка і чіпси - повністю органічний субстрат, підходить вологолюбні рептиліям і амфібіям, так як добре утримує вологу. Підходить равликам, павукам, черепахам, багатьом видам ящірок. Після використання може бути використаний повторно, якщо попередньо добре обробити і очистити.

7. Мох, сфагнум - ідеальний наповнювач для тераріуму декор, шикарно виглядає, підходить тропічним видам. Крім краси ще й їстівний, багато рептилії, амфібії люблять його посмакувати, це не становить для них небезпеку. Незамінний при улаштуванні вологих плям. 8. Сіно, листя - наповнювач для тераріуму використовують в тропічних палюдариум як доповнення до основного грунту, верхній шар. Якщо підібрати дуже якісне сіно, листя може служити додатковим джерелом їжі, клітковина в чистому вигляді. Дуже естетично виглядає в поєднанні з мохом. Не забувайте що природні підкладки повинні своєчасно очищуватися. Повинен замінятися не тільки основний грунт але і всі доповнення до нього. В іншому випадку там розлучаться небажані мікроорганізми, які можуть завдати шкоди вашому вихованцеві.

Купити наповнювач для тераріуму можна в нашому інтернет-магазині «Зоо Вет Джунглі».


Якщо ви все ще сумніваєтеся у виборі зателефонуйте нам по телефону 066-916-17-43 наші фахівці нададуть вам грамотну підтримку. Наші магазини знаходяться за адресами м.Київ вулиця Марини Цвєтаєвої 11 і вулиця Бориса Гмирі 9-В.