Loading...
ZooVet Jungle

Ласощі для папуг та інших птахів


Декоративні птахи, особливо папуги, часто сприймаються господарями як маленькі діти. Аналогічно як і молодших членів сім'ї, хочеться балувати їх ласощами для птахів, які вони із задоволенням поїдають. Ну і будемо чесними, іноді надто активну і балакучу пташку необхідно зайняти чимось, хоч на якийсь час. Знову ж таки на допомогу приходять ласощі для папуг. Давайте розберемося що ж вони являють собою, з чого вони зроблені, як часто можна давати, а також де купити ласощі для папуг.

Що таке смакота для папуг і з чого вони зроблені?

Аналогічно солодощам для людей, смакота для птахів є концентрацією того, що вони люблять найбільше. На сьогоднішній день можна купити ласощі для птахів наступних різновидів:

 1. Зернові палички являють собою дерев'яну паличку, на якій розміщено насіння, шматочки фруктів та горіхів, приклеєні вони за допомогою концентрованого цукрового сиропу чи меду. Різновидами таких паличок можуть бути і дзвіночки з аналогічно нанесеними ласими шматочками.
 2. Гілочки та колоски - це натуральні колоски проса або інших злакових, кукурудзяні качани, які із задоволенням поїдаються птахами, дозволяючи їм самим вибрати з лусочок.
 3. Насіння певних рослин, таких як канарковий, або інші, в упаковці. Виникає питання, а чим вони відрізняються від тих, які входять до складу звичайного зернового корму? Відповідь: нічим. Може ви помічали, що певний вид насіння з'їдається Вашою пташкою з великим задоволенням і швидше, інші залишаються в годівниці ще деякий час, так Ви можете купити "улюблений" вид насіння як ласощі для птахів.
 4. Випічка - представлена ​​"кошинками" з бісквіту з наповненням з горіхів та фруктів. Зазвичай розрахована як ласощі для папуг великого розміру.
 5. Шишки - в них поміщають горіхи, шматочки фруктів служать не тільки ласощами, але і розвагою, тому що ласі шматочки ще потрібно "добути".

Всі палички та дзвіночки обладнані спеціальними гачками, щоб зручно закріплювати його в клітці.

Які ласощі для папуг можна вводити в раціон, і як часто?

Всі перелічені вище ласощі для папуг і не тільки можна вводити в раціон птахів, вони безпечні, тому що виготовляються з натуральних інгредієнтів, дозволених для годування. Але, слід пам'ятати, як і для дітей, для птахів шкідливий надлишок ласощів. Часте та безмірне споживання смакота для птахів може призвести до ожиріння, захворювань внутрішніх органів, отруєнь.

Перш ніж купити ласощі для папуг і відправити його в клітку, зверніть увагу на такі моменти:

 • навіть якщо ваш хвилястий папужка впорався із зерновою паличкою за день, не поспішайте давати нову, можна вживати не більше однієї в 6-7 днів на птицю розміром з хвилястої папужки, те саме стосується й інших ласощів;
 • якщо Ви вирішили дати птахові ласощі для папуг у вигляді випічки, переконайтеся, що вона не входить до складу основного корму, який використовуєте щодня.

Смаколики для папуг: використовувати чи ні

Часто на форумах чи в інших спільнотах виникають суперечки та суперечки з приводу того, чи можна давати птахам смакоти. Аргументи є з кожного боку, ми ж наведемо кілька фактів:

 • сумлінні виробники виготовляють продукт із натуральної сировини, тому вони безпечні для вживання;
 • отруєння або інші проблеми зі здоров'ям виникають лише при надмірному вживанні смакота;
 • до складу більшості ласощів входять вітаміни, отже ласощі можуть бути джерелом поживних нутрієнтів;
 • за допомогою ласощів для папуг можна дресирувати птахів, а також вчити їх розмовляти, всупереч поширеній думці, папуги добре піддаються дресируванні, і одним з важелів впливу можуть служити ласощі для птахів.

Де можна купити ласощі для папуг у Києві?

Купити ласощі для птахів у Києві рекомендуємо в магазині “Зооветджунглі”, товари тільки від перевірених виробників за доступними цінами. За допомогою консультантів ви зможете придбати необхідні та корисні ласощі для птахів. Також можна легко зробити замовлення через інтернет магазин, деталі уточнити за телефонами: 073-916-17-43, 066-916-17-43.