Loading...
ZooVet Jungle

Акваріумна хімія


Хімія для акваріума — це кошти для регулювання показників жорсткості і кислотності води, нітратів і фосфатів, поліпшення росту рослин, боротьби з надмірно зростаючими водоростями, очищення води і лікування рибок. Кожен досвідчений акваріуміст знає що хімія для акваріума це необхідний атрибут. У нашому інтернет-магазині Зоовет Джунглі ви знайдете широкий асортимент хімії для акваріума, а також отримаєте професійну консультативну підтримку від наших кваліфікованих фахівців.

Вибираємо хімію для акваріума

До різновидів акваріумної хімії відносяться:

  1. Добрива для акваріумних рослин — це їх харчування від якого залежить зовнішній вигляд і стабільне зростання. Посилити дію добрив можна подачею CO2 в акваріум і достатнім освітленням. Особливо актуальна така хімія для акваріума, людям які займаються травниками, велика велика кількість рослин в резервуарах вимагає спеціальних засобів і обслуговування. Для нормального росту водоростей потрібно мінерали, мікро і макроелементи такі як азот фосфор, калій. Неможливо заперечувати той факт що смарагдові зарості водоростей служать шикарним фоном акваріума. Добрива бувають: стартові — вносяться в момент запуску резервуара, регулярні — вносяться постійно мають оптимальну кількість корисних поживних речовин, одноразові — використовується для швидкого усунення недоліків в харчуванні. Вибирається добриво виходячи з конкретних потреб рослини. Добриво можна зробити самому, але з урахуванням цін на хімреактиви таке заняття не є перспективним, тому добрива легше купити. Фірмові добрива включають в себе мінеральні добавки, які сприятливо діють на рослини.
  2. Підготовка води — хімія для акваріума допомагає підготувати воду для акваріума, якість водопровідної води залишає бажати кращого, тому перед запуском акваріума її потрібно підготувати відповідним чином, щоб вона відповідала потребам майбутніх мешканців. Вода виконує безліч функцій, а для підводних мешканців це середовище проживання, приділіть підготовці води особливу увагу. Не рекомендується використовувати бутильовану воду так як її мінеральний склад і рівень РH можуть вбити ваших вихованців. Щоб не вдаватися до використання хімії для акваріума воду можна відстоювати протягом тижня, але це не дає ніякої гарантії очищення, і як показав досвід це витрачений даремно час, спеціальна хімія для акваріума куди ефективніше і надійніше. Засоби для підготовки води пов'язують важкі метали і можуть нейтралізувати хлор. Крім основного завдання — очищення води від усіх шкідливих домішок, такі кошти мають додаткові переваги, наприклад вони перешкоджають стресу у рибок. Вибираючи спосіб підготовки води не поспішайте, робіть все правильно від ваших дій залежить життя мешканців маленького підводного світу.
  3. Альгіциди — спеціальні гербіциди, які знищують надмірно зростаючі шкідливі рослини. Такі водорості не тільки не симпатично виглядають в акваріумі, але ще і забруднюють воду виділяючи не хороші бактерії. За способами впливу на водорості альгіциди поділяються на: спеціальні отрути — які порушують синтез білка, біоциди — препарати загальної дії на основі міді, цинку і антисептика, окислювачі — борються з водоростями і їх спорами, роблять харчування водоростей недоступним, гумати, цеоліти — роблять недоступним фосфат, а це основне живлення шкідливих водоростей, антибіотики — можуть вбити всю корисну мікрофлору, але це найефективніший спосіб для живучих шкідливих водоростей. Дозування може розрахувати тільки фахівець, якщо консультація неможлива слід строго дотримуватися інструкції препарату. Враховуйте той факт, що збільшувати дозування небезпечно, вона може стати шоковою для інших мешканців і вбити не тільки шкідливі водорості, тому ні в якому разі не перевищуйте дозу зазначену в рекомендаціях.
  4. Ліки для акваріумних риб — хімія для акваріума призначена для лікування рибок. При виявленні хвороби у рибок слід відразу ж проконсультуватися з фахівцем а потім почати їх негайне лікування. В арсеналі кожного акваріуміста повинен бути мінімальний набір медикаментів для рибок таких як: антибіотики — для лікування бактеріальних інфекцій, антибактеріальні — лікування внутрішніх бактеріальних інфекцій, антисептики — для обробки зовнішніх пошкоджень, дезінфектори - профілактичний засіб, антигельмінтні — знищують гельмінтів, протигрибкові — вбивають грибкові інфекції , противірусні — знищують вірусні інфекції, імуностимулятори — підвищують імунітет і витамінізують. Бажано користуватися ліками в карантинних умовах, так як розкладена органіка може нейтралізувати дію препаратів. Не варто перевищувати дозування зазначене ветеринаром або виробником, перед покупкою ліків для рибок варто поцікавитися термінами придатності і умовами зберігання, не зберігайте вдома ліки якщо у них вийшов термін придатності. Ні в якому разі не можна замінювати ліки для рибок препаратами призначеними для людей, в будь-якому випадку краще проконсультуватися з фахівцем.
  5. Тести для води — допомагають визначити параметри води, а знаючи показники можна регулювати біотоп надаючи сприятливе середовище проживання рибкам. За допомогою таких тестів можна визначити зміст наступних речовин воді: аміак, амоній, нітрати, нітрити, фосфати, хлор, залізо, кальцій, калій, магній, мідь, кисень, вуглець, кислотність і жорсткість. Всі ці параметри життєво важливі для підводних мешканців. Тестування води проводиться у міру потреби, а кількість тестів в упаковці велика, вистачає надовго.

Несприятливе середовище проживання в резервуарі — це родючий грунт для збудників інфекцій та всіляких хвороб. Хімія для акваріумів допоможе нейтралізувати негативні фактори, і запобігти небажаним хвороби. Дотримуючись рекомендацій наших фахівців, по використанню хімії для акваріумів, ви можете провести самостійно якісну підготовку води, вилікувати багато захворювань, управляти складом води в різних умовах. Важливу роль при використанні хімії для акваріумів грає температура води, чим вище температура тим сильніше дія хімії. Не використовуйте неякісні або несертифіковані препарати, стежте за термінами придатності і умовами зберігання, дотримуйтеся рекомендацій фахівців і інструкцій, і ваші улюбленці будуть радувати вас дуже довго. Для коректного вибору хімії для акваріума потрібно точно зрозуміти проблему, не зайвим буде проконсультуватися з фахівцем. Будь-який підводний світ є складною екосистемою, щоб підтримувати цю екосистему на належному рівні існує маса допоміжних засобів. На наших полицях ви знайдете кошти тільки від перевірених виробників зі світовим ім'ям. Ми із задоволенням поділимося своїми знаннями і досвідом, консультуючи вас.

Де купити хімію для акваріума

Отримати консультацію досвідчених фахівців ви можете зв'язавшись з нами по телефону: +38 (066) 916-17-43, купити хімію для акваріумів можна в нашому інтернет-магазині ЗооВет Джунглі або в магазинах розташованих за адресами: місто Київ, вулиця Марини Цвєтаєвої будинок 11, вулиця Бориса Гмирі будинок 9-В. Наші магазини працюють без перерв і вихідних в період з 9:00 до 21:00.