Loading...
ZooVet Jungle

Пітони

Якщо Вам на думку спала ідея купити пітона, то назбирайте трохи інформації про цього плазуна. Що ми знаємо про пітонів? Це неотруйні змії, деякі представники яких можуть зростати до 10 метрів. Це, в принципі, найпоширеніша та найвідоміша інформація, хіба що можна припустити, що пітони надихнули на назву мови програмування “phyton”. Розглянемо докладніше, що являють собою ці плазуни і що потрібно знати перш ніж купити пітона.

Трохи корисної інформації перед тим як купити пітона за доступною ціною

Інформація про те, в яких природних умовах живе Ваш улюбленець, допоможе Вам створити максимально наближені до природних умови утримання, тоді улюбленець радуватиме Вас довгий час.

Батьківщиною пітонів можна назвати тропічні ліси з високою вологістю, що розташовуються на територіях Азії, Австралії, Гвінеї. Ведуть як переважно наземний, так і напівдеревний спосіб життя. Ведуть переважно нічний спосіб життя. Найбільші види - зазвичай живуть землі. Всі без винятку добре плавають і люблять водні процедури. Звичайно ж, як і всі змії, вони хижаки і харчуються живим кормом. Здобич вони знаходять за допомогою інфрачервоного теплового випромінювання, душать обвиваючись кільцями, і заковтують цілком. У деяких є зуби, за допомогою яких жертва утримується. Полюють на жертву відповідного розміру, починаючи від мишей, щурів, кроликів, птахів, і до дитинчат оленів, козуль тощо.

Забарвлення це окрема тема. Вони варіюються від оливкового до коричневого, бежевого чи навіть червоного. Дитинча зеленого пітона має лимонний колір, який з часом змінюється. Тіло вкрите візерунками, різноманітної химерної форми, звідси і назви видів – сітчастий, килимовий, тигровий. Зустрічаються особини альбіноси – представники цієї морфи з червоними очима, білою шкірою та язиком рожевого кольору.

Як цікаву особливість можна назвати здатність підвищувати температуру тіла за допомогою так званого "холостого" скорочення м'язів, після цих дій температура підвищується на 5-10 градусів.

Характер спокійний, агресію виявляють лише у відповідь на неправильні дії з боку людини. Завдяки своєму “задумливому” вигляду їх називають одним із символів мудрості та розважливості.

Купити пітона нескладно, а що щодо його утримання?

Пітони не вибагливі в утриманні. Ціна на цей вид змії доступна. Тим не менш, перш ніж купити пітона, подбайте про облаштування його "особистого простору".

  1. Тераріум. Повинний бути просторим, орієнтуйтесь на довжину стінки тераріуму, бажано щоб вона вдвічі перевищувала довжину змії.
  2. Підстилка може бути з дерев'яних трісок, деревних стружок або спецкилимків. На початкових етапах підійде і підстилка з паперу.
  3. Наявність купалки-напувалки обов'язково, воду рекомендовано міняти щодня. Розмір ємності повинен співпадати з розміром змії у згорнутому стані.
  4. Обов'язково обладнайте будиночки-укриття, як нічні представники вони люблять ховатися вдень. Можна також встановити два укриття в теплій та холодній зоні.
  5. Температурні зони обладнують за допомогою термокилимків, рекомендований температурний режим у тераріумі 32-33 градуси у “теплій зоні” та 26-28 у “холодній”.
  6. Вологість є одним з найважливіших атрибутів. Рекомендований рівень – близько 70-80%. Підтримувати необхідний рівень легко за допомогою туманоутворювачів та зволожувачів.
  7. Годування. Вид корму вибирають залежно від розміру змії. Це можуть бути миші, щури, птах, кролики. Звичайно краще "живий корм", але з часом можна привчити до замороженого, який попередньо розморожують і підігрівають до необхідної температури. Частота годівлі залежить від віку і варіює від 1 разу на тиждень для молодняку ​​до 1 разу на 15-20 днів для дорослих.

Де можна купити пітона в місті Київ, і яка ціна на пітонів в Києві?

Рекомендуємо купити пітона в Києві звернувшись до зоомагазину “Зоовет Джунглі”. Тут Ви зможете отримати консультацію з приводу змісту, придбати всі необхідні атрибути починаючи від туманоутворювача і термокилимка до кормів, а також купити пітона за доступною ціною. У магазині представлені кілька видів змій з різноманітними забарвленнями. Приходьте на адресу вул. М. Цвєтаєвої 11, або дзвоніть за телефонами (044) 229-35-01, (073) 916-17-43, (066) 916-17-43.

У цій категорії немає товарів.