Loading...
ZooVet Jungle

Варофлу смужки від кліща Варроа (10 шт)

Варофлу смужки від кліща Варроа (10 шт)

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00016474
65 грн

добавить

У закладки


Засіб від кліщів Варофлу у вигляді смужок, безсумнівно, зарекомендував себе як якісні й ефективні ліки для бджіл. Представлений препарат є аналогом відомих закордонних ліків, таких як Варостоп і Байворол. Кожна смужка містить в собі 3,6 мг якісного флуметрина, виготовленого компанією "Баєр" у Німеччині. Вони не просочуються ніякими додатковими маслами, спеціально для запобігання грибкових захворювань. Кожна смужка упаковується в фольгований поліетилен, який сприяє кращому захисту від ультрафіолетових променів і перевищення температури. Після чого укладаються в картонну упаковку для безпечного транспортування.

флуметрин - це синтетичний піретроїд, що має інсектицидну і акарицидну дію проти бджолиних кліщів Varroa Jacobsons, яких він паралізує без нанесення шкоди бджолиній сім'ї.

Для діагностики бджолиної сім'ї на закліщенність, дно вулика покривають чистим папером, після чого бджоляр розміщує в корпусі смужки на 2-3 дні і перевіряє на наявність загиблих кліщів.

Повноцінне ж лікування здійснюється 35 днів, але не більше 6-ти тижнів. Для цього у вулик з розвиненими і сильними сім'ями поміщаються 2-4 смужки, а для отводка і слабких бджолосімей 1-4 смужки.

Зверніть увагу! Лікування препаратом заборонено під час медозбору і при температурі нижче 12 ° C.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари