Loading...
ZooVet Jungle

Рептілайф суспензія АВЗ 10 мл

Рептілайф суспензія АВЗ 10 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00003430
195 грн

добавить

У закладки


Рептілайф суспензія в якості діючої речовини в 1 мл містить альбендазол - 25 мг і празиквантел - 10 мг, а також допоміжні речовини.Лікарський препарат має широкий спектр нематодоцідної й цестодоцідної дії щодо шлунково-кишкових нематод Alaeuris numidica, Alaeuris iguanae, Angusticaecum holopterum, Macracis prolixa, Tachygonetria conica, Tachygonetria dentata, Tachygonetria macrolaimus, Tachygonetria robusta, Tachygonetria dentata, Ozolaimus megatyphon, Oxyuris cirratus, Pseudalaeuris spp. і цестод Oochoristica spp., які паразитують у рептилій.Механізм дії входить до складу препарату альбендазолу полягає в порушенні вуглеводного обміну й мікротубулярної функції гельмінтів, що призводить до їх загибелі і виведенню з організму тварини.

< br>
Механізм дії празиквантель заснований на порушенні у цестод транспорту глюкози і мікротубулярної функції, пригніченні активності фумаратредуктази і синтезу АТФ, підвищенні проникності клітинних мембран і порушенні м'язової іннервації, що призводить до загибелі паразитів.

Показання до застосування.

Рептілайф суспензію призначають черепахам, ящірками і зміям із профілактичною і лікувальною метою при нематодозах і цестодозах.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до активних компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати рептиліям у період яйцекладки або вагітності (живородні рептилії), а також одночасно з іншими антигельмінтними препаратами.

Характеристики
Бренд АВЗ
Тип Антигельмінтний засіб
Об'єм, мл 10

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Рептілайф суспензія АВЗ 10 мл

Модель:00-00003430

Під замовлення

195 грн