Loading...
ZooVet Jungle

Пітон тигровий NORMAL (Python molurus) дитинча самець

Пітон тигровий NORMAL (Python molurus) дитинча самець

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00019712
3 500 грн

добавить

У закладки


Пітон тигровий (Python molurus) дитинча самець

Як Ви вважаєте, чому саме тигрових пітонів обирають для фотосесій? Відповідь криється в їхньому спокійному і заспокоєному характері. Вони досить миролюбні і не виявляють агресію при правильному поводженні, незважаючи на те, що вони мають досить значні розміри.

Незважаючи на те, що в природі вони живуть у тропічних або субтропічних лісах, організувати їм життя в тераріумі досить просто. Ошатне забарвлення, з чітко вираженим малюнком в оливково-коричневих тонах. Дитинча активне, з хорошим апетитом, дуже цікаве і доброзичливе. Згодом сприймає людину як частину навколишнього світу.

Особливості утримання тигрового пітона (Python molurus) дитинча самець

Тигрові пітони дуже люблять проводити час у водному середовищі, особливо при наближенні линьки, тому подбайте про поїльник-купалку достатнього розміру, щоб змія могла повністю поміститися туди.

  1. Годування. Гризуни, птахи, що підходять за розміром. Молодняк годують раз на тиждень, дорослих особин раз на 14-20 днів.

  2. Як підстилки вибирають стружку або субстрат із кокосів. Підходять також і спеціалізовані килимки.

  3. Температурний режим вдень близько 28-30 у денний час, або 23-24 у нічний час. Встановлювати термокилимки краще в одній половині горизонтального тераріуму, щоб змія сама могла вибрати оптимальне місце.

Характеристики
Дата народження 07.2021
Стать Самець
Морфа NORMAL

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари