Loading...
ZooVet Jungle

Молочна кислота 40% 500 мл

Молочна кислота 40% 500 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00003226
65 грн

добавить

У закладки


МОЛОЧНА КИСЛОТА < /span>

Молочна кислота - коректор продуктивності. < /span>



Молочна кислота - найбільш широко застосовуваний у ветеринарії препарат, здавна використовується в якості протибродільного засобу передшлунків у жуйних та шлунка коней. Вона належить до ефективних засобів для дезінфекції повітряного середовища у тваринницьких приміщеннях і пташниках у вигляді аерозолів, а в поєднанні з йодтріетіленгліколем застосовується для ПРОФІЛАКТИКИ захворювань органів дихання у телят й респіраторних інфекцій у курчат.

Молочна кислота отримується шляхом зброджування цукровмісної и лактозовмісної сировини молочнокислими бактеріями. Це сиропоподібна безбарвна або злегка жовтувата рідина кислого смаку зі слабким специфічним запахом.

Для ветерінарії молочну кислоту виготовляють у концентрації 40%. Змішується в будь-яких співвідношеннях з водою, спиртом, ефіром і гліцерином. Розфасовують молочну кислоту у флаконах по 100 мл, 500 мл й каністри по 20 л. Зберігається при температурі від мінус 30º С до плюс 45º С в добре закупореній тарі в захищеному від світла місці. Термін прідатності 10 років.

Молочна кислота при застосуванні всередину спричиняє протибродильну , антисептичну, подразнюючу дію. Сприяє розслабленню шлункових і кишкових сфінктерів. Пригнічує ріст і розвиток умовно патогенної гнильної мікрофлори шлунково-кишково тракту, чим обумовлене зниження утворення цих токсичних продуктів, розпаду органічних речовин в організмі. Покращує обмінні процеси, збуджує діяльність травних залоз і підвищує статеву активність. При зовнішньому застосуванні має дезінфікуючу (10 - 30% розчин), кератолітічну (10% розчин), припікаючу (10 - 40% розчин) дію.

молочну кислоту використовують для лікування ентеритів, гастритів, тимпанії, метеоризму, при гострому розширенні шлунка, при тріхомонозі ВРХ, шкірних захворюваннях - новоутворення, виразкові ураження, розрощення ороговілої частини шкіри, свищів копітного хряща. Для дезінфекції тваринницьких та виробничих приміщень, пташників, обладнання та інвентарю.

бджоли : проти ворроатозу використовується 10%-ний водний розчин. Для приготування розчину беруть кип'ячену воду, охолоджену до кімнатної температури. Препаратом оббризкують бджіл за допомогою мілкодисперних розпилювачів. Перед обробкою слід прибраті одну-дві рамки з пергою й медом, а потім, по черзі, виймають і оббризкують всі рамки з бджолами, розпорошуючи на відстані 30-40 см під кутом по 8-10 мл на кожну соту. Обробка проводиться навесні двічі, з інтервалом 10 днів, у період після масового обльоту бджіл й санітарного очищення вуликів. Також двічі проводиться обробка й в осінній період, після відкачування меду і до утворення родини бджіл. Інтервал такий же - 10 днів. Температура повітря для ОБРОБКИ сімей повинна бути НЕ нижче + 14° С.

Для підвищення несучості курей-несучок, виводку курчат, міцності шкаралупи (зазвичай з яйцекладки протягом 3 - 4 міс.) і середньодобового приросту бройлерів у раціон додають молочну кислоту 40% в дозі 0,5 мл на 1 кг корму (500 мл молочной кислоти 40% на 1 тонну корму) .

При тріхомонозі великої рогатої худоби піхву місцево спринцюють 1% теплим водним розчином. Зовнішньо молочну кислоту використовують для ОБРОБКИ виразок шкіри та слізової оболонки, а також для припікання ороговілих наростів, новоутворень, бородавок, мозолів 10 - 40% розчином.

Для дезінфекції повітря пташників у присутності птиці при пуллорозі, тифі, холері, інфекційному ларинготрахеїті, респіраторному мікоплазмозі, а також в інкубаторах розпилюють 20% молочну кислоту у вигляді аерозолю з розрахунку 15 - 20 мл на куб. метр при експозиції 30 - 45 хвилин.

Для ПРОФІЛАКТИКИ й лікування ентеритів, гастритів з пониженою секреторною функцією, гострого розширення шлунка у коней, тимпанії у жуйних, метеоризмі молочну кислоту 40% застосовують всередину в дозах на одну голову:

коням 8,0 - 35,0 мл;

Великій рогатій худобі 12,0 - 40,0 мл;

дрібній рогатій худобі 2,5 - 7,5 мл;

свиней 1,5 - 7,5 мл;

поросятам при гострій діареї (при хронічній НЕ дає ефекту) 0,5 - 1,0 мл;

собакам 0,2 - 2,5 мл;

лисиць і песців 1,5 - 2,5 мл дають у водному розчині НЕ більше 2% концентрації (1 мл молочної кислоти 40% розчинити в 20 мл води або 5 мл молочної кислоти 40% - в 100 мл води).

При трихомонозі великої рогатої худоби піхву місцево спринцують у вигляді 1% теплого водного розчину. Зовнішньо молочну кислоту використовують для ОБРОБКИ виразок шкіри й слизової оболонки, а також для припікання ороговілих наростів, новоутворень, бородавок, мозолів у вигляді 10 - 40% розчинів.

Для дезінфекції повітря пташників у присутності птиці при пуллорозі, тифі, холері, інфекційному ларинготрахеїті, респіраторному мікоплазмозі, а також в інкубаторах розпилюють 20% молочної кислоти у вигляді аерозолю з розрахунку 15-20 мл на куб. метр при експозиції 30-45 хвилин.

Молочна кислота є природним метаболітом обміну речовин і безслідно асимілюється в організмі тварини, приносячи користь у вигляді додаткової ЕНЕРГІЇ. Ці властивості роблять молочну кислоту одним з найбільш популярних засобів у тваринництві та птахівництві в останній час. Понад півстоліття фахівці з вигодовування тварин і птахів займаються введенням в їжу підкислюючих агентів, зокрема для збереження заготовлених кормів. Продукти на основі молочної кислоти використовують для знищення в харчах бактерій (Campylobacter, Salmonella, Pseudemonas), зменшуючи навантаження на імунну систему й стабілізуючу діяльність травної системи. В наслідок чого відбувається підвищення продуктивності, збільшення темпів зростання й щоденного приросту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Молочна кислота 40% 500 мл

Модель:00-00003226

Під замовлення

65 грн