Loading...
ZooVet Jungle

Кондиціонер для підготовки води Aquarium Munster AQUAVITAL 100 ml

Кондиціонер для підготовки води Aquarium Munster AQUAVITAL 100 ml

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00021382
295 грн

добавить

У закладки


Кондиціонер для підготовки води Aquarium Munster AQUAVITAL 100 ml

Якість водопровідної води не підходить для застосування в акваріумі в такому вигляді як є. Середовище водопровідної води надто агресивне для декоративних риб, а також не забезпечує умови, необхідні для життя цих видів. Водопровідна вода містить ряд забруднюючих речовин, які погано переносять декоративні риби, такі умови довкілля послаблюють імунну систему акваріумних риб та підвищують їхню сприйнятливість до інфекцій. Забруднюючі речовини можуть пригнічувати природний захисний ефект слизових оболонок рибок, спричиняючи бактеріальні хвороби. AQUAVITAL CONDITIONER+ пов'язує та нейтралізує шкідливі важкі метали та забезпечує ідеальні умови для життя рибок в акваріумі. AQUAVITAL CONDITIONER+ стабілізує pH та запобігає шкідливим коливанням pH. Цінні біоколоїди благотворно впливають на захисну слизову оболонку.

Особливості застосування кондиціонера для підготовки води Aquarium Munster AQUAVITAL 100 ml

Aquarium Munster – аквавітальний кондиціонер для прісноводних акваріумів, концентрований кондиціонер для води, який створює оптимальні умови життя у вашому акваріумі.

Дозування - 10 мл кондиціонера аквавітал на 50 л прісної води. Регулярно використовуйте кондиціонер Aquavital не тільки під час запуску акваріума, а також при зміні води в акваріумі.

Важливо – кондиціонер аквавітал не можна використовувати разом із лікувальними препаратами. Це може нейтралізувати їх і, таким чином, знизити ефективність.

Зберігання – зберігати у недоступному для дітей місці. Берегти від світла та прямих сонячних променів. Зберігати в оригінальній упаковці.

Характеристики
Бренд Aquarium munster
Призначення Для підготовки води
Об'єм, мл 100
Країна виробник Німеччина
Країна реєстрації бренду Німеччина

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари