Loading...
ZooVet Jungle

Генератор туману ультразвуковий ZooMed Repti Fogger Ultrasonic Fogger ZM-RF-10E

Генератор туману ультразвуковий ZooMed Repti Fogger Ultrasonic Fogger ZM-RF-10E

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00021127
5 895 грн

добавить

У закладки


Генератор туману ультразвуковий ZooMed Repti Fogger Ultrasonic Fogger ZM-RF-10E

Збільшити вологість в тераріумі за допомогою нового Repti Fogger від Zoo Med. Компактний, ультразвуковий, зволожуючий туманоутворювач із регульованою потужністю туману. Цей пристрій чудово працює. Він включає літрову пляшку, регульований шланг і всі необхідні фітинги. Repti Fogger також має клапан, що дозволяє легко знімати та наповнювати пляшку з водою. Доцільно використовувати Repti Fogger у поєднанні з контролером вологості та температури HygroTherm від Zoo Med для точного контролю вологості та температури.

Особливості Генератора туману ультразвукового ZooMed Repti Fogger Ultrasonic Fogger ZM-RF-10E

У центрі резервуару є невеликий білий поплавець, прикріплений до запобіжного затвора, який не дозволяє включитись фоггеру, якщо в резервуарі недостатньо води.

Якщо синій індикатор не світиться, переконайтеся, що у фоггері є вода. Ви можете трохи стиснути пляшку, щоб випустити воду в резервуар і дозволити поплавку плавати. Якщо це не спрацює, зніміть кришку з резервуара і постукайте по поплавця пальцем, щоб переконатися, що він не застряг.

Перетворювач створює туман, а невеликий вентилятор проганяє туман через трубку. Якщо вентилятор несправний, фоггер, як і раніше, вироблятиме туман у резервуарі, але не зможе проштовхнути його через трубку.

У цьому пристрої в центрі резервуара є поплавець, який керує функцією захисного відключення. Якщо резервуар не сповнений, або якщо поплавець застряг на дні резервуара, фоггер взагалі не спрацює. Переконайтеся, що в резервуарі є вода і круглий білий поплавець у центрі не прилип до дна.

Якщо синій індикатор блимає, а фоггер вмикається та вимикається, рівень води, ймовірно, знаходиться на межі надто низького рівня. Користувачі повинні переконатися, що в пляшці є вода і клапан не застряг. Зазвичай про це можна подбати про легке натискання на пляшку.

Характеристики
Бренд ZooMed
Вид Туманоутворювачі
Тип Зовнішній
Витрата рідини, мл/год 200
Висота, см 12
Країна виробник США
Країна реєстрації бренду США

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари