Loading...
ZooVet Jungle

Фельзума мадагаскарська (Phelsuma Grandis) самка

Фельзума мадагаскарська (Phelsuma Grandis) самка

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00004918
2 000 грн

добавить

У закладки


   Денні мадагаскарські гекони, або фельзуми - рід ящірок підродини справжні гекони сімейства геконові. Ящірки цього роду населяють острів Мадагаскар, Сейшельські острови, Маскаренські острови, Андаманські острови, узбережжя східної Африки.

   Найкраще утримувати наодинці чи парою у добре обладнаному, наближеному до природного середовища тераріумі. Так як у природі вони живуть на деревах, то тераріум має бути вертикальний, мінімальний розмір для пари 45х45х60 см. В тераріум поміщають гілки, корчі необхідні для того, щоб фельзуми могли по них лазити і грітися сидячи на них.

  Відзнака фельзум ще й у тому, що це денні ящірки. Вони активні протягом дня та не ховаються як інші види.

   Для утримання вони потребують обігріву, точка обігріву повинна мати температуру до 35 ° С, а решта тераріуму 25-28 ° С. Вночі температура може знизитися до 20°С. Важливо, щоб у тераріумі була як точка обігріву, так і більш прохолодні місця, переміщуючись між ними, фельзума зможе регулювати температуру свого тіла.

   Що стосується освітлення, то будучи денною ящіркою, фельзума потребує яскравого світла і обов'язкового УФ-опромінення. У природі їй вистачає того спектра, який дає сонце, однак у тераріумі його немає.
    При нестачі ультрафіолетового освітлення, організм перестає виробляти вітамін D3 і перестає засвоюватися кальцій. Відновити це просто – спеціальною УФ-лампою для рептилій та підживленням вітамінами та кальцієм, які Ви можете придбати у нас.

   Грунти для тераріумів з високою вологістю цілком підійдуть. Це може бути кокосове волокно, мох, суміші або килимки для рептилій. Єдина вимога, щоб розмір часток був досить великим, оскільки під час полювання денні гекони можуть ковтати ґрунт.

   У природі вони живуть у середовищі з високою вологістю, тому в тераріумі її потрібно підтримувати на рівні 50-70%. Підтримують її за допомогою щоденного оббризкування водою тераріуму з пульверизатора або встановленням туманогенератора.

   Дуже невибагливі денні гекони в годуванні, у природі вони їдять різноманітних комах, фрукти, невеликих ящірок, навіть дрібних гризунів, якщо є можливість. Така невибагливість робить годування фельзум досить простим завданням. Також їдять різноманітні овочі та фрукти та суміші ТМ Repashy та Nekton. Дорослих можна годувати двічі на тиждень комахами і фруктами або повнораціонними сумішами. Дуже бажано обробляти комах присипками для рептилій, що містять кальцій та вітаміни 1-2 рази.
   Фельзуми, збирають краплі води, що падають з декору, а також облизують себе, якщо вода потрапляє в очі та ніздрі.

Краще не брати їх на руки, оскільки здебільшого вони спокійно почуваються лише у тераріумі. Згодом вони впізнають господаря і навіть беруть корм із рук.


Але, при цьому у них ламкий хвіст і вони досить боляче кусаються, тому зайвий раз їх краще не чіпати.

Характеристики
Стать Самка

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари