Loading...
ZooVet Jungle

Фелівей класик спрей 20 мл

Фелівей класик спрей 20 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00003592
690 грн

добавить

У закладки

Фелівей містить синтетичний аналог феромону лицьових залоз котів. Виділяючи синтезований феромон, Фелівей імітує дію феромону лицьових залоз котів, «інформуючи» тварину про відсутність причин для занепокоєння і створюючи відчуття спокою і безпеки, відновлює гарне самопочуття, нормалізує поведінку котів. Застосовується для нормалізації поведінки в стресових ситуаціях для припинення мічення території і дряпання, для адаптації до нового оточення (переїзд, нова сім'я, нові домашні улюбленці), для примирення з іншими котами або тваринами в будинку.

Фелівей використовується в комплексній терапії ідіопатичного циститу. Дослідження показали, що кішки, які зазнали впливу феромонів Фелівей, мали менш суворий характер захворювання і менше рецидивів ідіопатичного циститу. Це свідчить про те, що, зменшивши загальне почуття тривожності у котів, Фелівей може допомогти в управлінні ідіопатичним циститом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Фелівей класик спрей 20 мл

Модель:00-00003592

В наличии

690 грн