Loading...
ZooVet Jungle

Еублефар Eublepharis macularius NORMAL 2024

Еублефар Eublepharis macularius NORMAL 2024

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00004837
1 700 грн

добавить

У закладки


У нас Ви можете придбати тварину та все необхідне до неї.

Консультації спеціалістів при покупці еублефару – безкоштовні.

Еублефари на фото можуть відрізнятися від фактичних через те, що при рості змінюється його забарвлення.

   Еублефар Eublepharis macularius NORMAL 2024 – середніх розмірів ящірка з роду еублефарів. Цей вид є одним із найпоширеніших тераріумних тварин.

   Вид поширений на північному заході Індії, в Пакистані, повідомлялося про знахідки на південному сході Афганістану, на сході Ірану. Мешкає на кам'янистих схилах невисоких гір, майже позбавлених рослинності, у сухих і напівсухих степах.

   Веде нічний та сутінковий спосіб життя. Вдень ховаються в затишних місцях або норах, де вологість вища, ніж у навколишньому середовищі.
   Соціальний, живе групами з одного самця та кількох самок, але нерідко проживає один. Самці активно захищають свою територію від інших самців.

    Молоді особини харчуються переважно членистоногими: цвіркунами, тарганами, борошняними хробаками. У міру дорослішання стають опортуністичними хижаками, що харчуються, новонародженими дрібними гризунами і пташенятами, зміями.

   Найпопулярніша тераріумна тварина. Легко утримується і розмножується в неволі, виведено безліч колірних форм, що не існують у природі (морф). Через агресивність самців один до одного тримати еублефарів слід парами або групами з одного самця і декількох самок або тільки самок. Проживання в одному тераріумі з іншими видами зі схожим способом життя небажане через можливі бійки. Для утримання потрібно тераріум горизонтального типу з розмірами дна від 30х30 см на одну особину з проточною вентиляцією, з локальним підігрівом від 31 до 33-35 ° C, укриттями, напувалкою. Одне з укриттів має бути зволожене за рахунок сирого моху, серветок, кокосу і т.д. Це особливо важливо для успішного линяння. Температура повітря може бути 28-32 ° C вдень і 25-30 ° C вночі. Як корм використовуємо стандартні види кормових комах — цвіркунів, тарганів. Можливо інколи згодовування новонароджених мишенят. Якщо в якості субстрату використовується пісок, кормові об'єкти повинні поміщатися не на нього, щоб запобігти випадковому проковтуванню. Як ласощі — мучних черв'яків, личинок зофобасу (бажано давати ласощі не частіше ніж раз на місяць, інакше можливий розвиток ожиріння). Необхідні вітамінні та мінеральні кормові добавки для рептилій ТМ Repashy, Nekton або Zoomed, без яких швидко розвиваються захворювання кісток, шкіри та очей, особливо у молодих тварин. Може за сильних стресів відкидати хвіст, згодом він відростає, але візуально відрізняється від рідного.

Для стимуляції розмноження рекомендують зниження температури в зимовий період до 12 °C. Період спарювання починається в січні, досягає піку в лютому-березні і закінчується у квітні. Через 2-3 тижні після парування самки відкладають яйця в м'якій оболонці. Бажано в період розмноження встановити кювету заввишки 4-6 см, заповнену вологим наповнювачем, де самка зробить кладку. Для інкубації яйця повинні утримуватися в ємності з температурою 26-31 ° C і відносною вологістю повітря 90-95%. При температурі близько 28 ° C вилуплюються самки, а при 32-34 ° C - самці. Для вилуплення і тих, і інших слід підтримувати температуру близько 29—31 °C. Через 40-70 діб з'являються дитинчата довжиною близько 8 см.

Молодих ящірок переводять у невеликі відсадники групами по 4-6 самок та 1 самця. Починають харчуватися після першого линяння, що відбувається на 5-7 добу. Слід заздалегідь запустити у відсадник цвіркунів чи інший корм.

Характеристики
Вік тварини Молодняк

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Еублефар Eublepharis macularius NORMAL 2024

Модель:00-00004837

В наличии

1 700 грн