Loading...
ZooVet Jungle

Екоцід С 50 гр порошок

Екоцід С 50 гр порошок

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002981
85 грн

добавить

У закладки


Призначення: дезінфікуючий засіб, бактерицидної й фунгіцидної дії.

Діюча речовина: потрійна сіль (калію пероксомоносульфат).

Упаковка: 50 г порошку в пакеті з ламінованої фольги.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів при температурі 0-30 градусів.

https : //ezoo.com.ua/image/cache/1c/y//330724c8-f42a-11ea-9d35-10feed0861cb-500x500.jpg

Приготування робочого розчину-50 гр на 5 л теплої води. Навесні після обльоту розпилювачем обробити вулик і окремо кожну рамку з бджолами (в т.ч. з розплодом).

Універсальний високоактивній дезінфікуючий засіб для безпечного та високоефективного захисту від збудніків небезпечних інфекційніх хвороб. Активний проти спорових, бактерій, вірусів та грібків.

Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів з переробки птиці та яєць, забійніх та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, які підлягають ветеринарній обробці. Робочий розчин Екоціду З застосовується методом вологої дезінфекції, аерозольне розпилення (холодне й тепле), туману та для дезінфекційних бар'єрів. Для загальної дезінфекції заздалегідь очищених поверхонь та обладнання необхідно приготувати 1% розчин Екоциду С (50 г препарату на 5 л води). Для дезбар'єрів та для обробки коліс транспортних засобів, взуття використовують 1% розчин Екоциду С.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Екоцід С 50 гр порошок

Модель:00-00002981

Під замовлення

85 грн