Loading...
ZooVet Jungle

CAT COMFORT Beaphar спрей для котів з феромонами 30 мл

CAT COMFORT Beaphar спрей для котів з феромонами 30 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00000174
495 грн

добавить

У закладки

Засіб CatComfort діє за допомогою феромонів, що входить до його складу. Ефективність засобу клінічно досліджена й підтверджена. Він заспокоює і зменшує небажану поведінку тварин і це надає відчуття спокою і впевненості. Обробіть спреєм валізу для котів перед поїздкою або улюблену ковдру тварини, це допоможе усунути небажану поведінку кота, включаючи дряпання, нявкання або завивання, почуття тривоги. Також слід застосовувати засіб для заспокоєння тварин перед поїздкою до ветеринарного лікаря, щоб заспокоїти тварину при зміні місця перебування або проживання, навколишньої обстановки або при стресі під час перебування з іншими тваринами. Дуже добре підходить для використання по всьому будинку, просто обробіть заспокійливим спреєм CatComfort котячі меблі, спальні місця - це допоможе запобігти деструктивному поводженню.

Склад: F3- аналог котячого лицьового феромону - 10%; Ізопропіловий спирт q.s. - 60 мл.

Ефект заспокійливого спрею CatComfort триває приблизно протягом 5 годин.

На одне застосування досить зробити +/- 9 натискань ( «пшиків»).

30-мл флакончик містить близько 214 натискань ( «пшиків»)

Спосіб застосування: про обробіть валізу для перенесення улюбленця за 15 хвилин до використання. Обробіть дверцята для входу кота в приміщення, щоб заохотити ними користуватися. Обприскування віконних виступів і підвіконь може запобігти стресу, викликаного котами по сусідству. Обприскування певних ділянок допоможе запобігти тваринам «мітити» ці ділянки або місця.

НЕ розпилюйте на котячі дряпки, це може перешкодити їх цільовому призначенню.

НЕ розпилюйте в переноску, коли всередині знаходиться тварина.

Не можна розпорошувати засіб безпосередньо на тварину!

Засіб Beaphar CatComfort® не робить седативного ефекту на тварину.

ЗАБОРОНЕНО застосовувати безпосередньо на тварин! Може викликати сонливість.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Тримайте подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я та інших джерел займання. Палити заборонено. Зберігати флакон щільно закритим. Якщо у вас виникли симптоми поганого самопочуття, зателефонуйте в токсикологічний центр або лікарю. Якщо виникло подразнення очей і зберігається певний час, зверніться за медичною допомогою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

CAT COMFORT Beaphar спрей для котів з феромонами 30 мл

Модель:00-00000174

Під замовлення

495 грн