Loading...
ZooVet Jungle

Біцилін-5

Біцилін-5

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002757
50 грн

добавить

У закладки

Склад лікарського засобу

біцилін-5 - лікарський антибактеріальний засіб пролонгованої дії в формі порошку для приготування ін'єкційного розчину. 1 флакон Ветбіціна-5 містить в якості діючих речовин суміш двох антибіотиків: бензатину бензилпеніциллін - 1 200 000 ОД і бензилпеніциліну новокаїнову сіль - 300 000 ОД. Це порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, з водою утворює стійку суспензію. Розфасовують в герметично закриті скляні флакони місткістю 10 мл або 20 мл, закупорені гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості

біцилін-5 - комплексний антибактеріальний засіб, що містить два біосинтетичних пеніциліни. Препарат активний відносно грампозитивних мікроорганізмів, включаючи Staphylococcus spp ., Streptococcus pneumoniae , Corynebacterium diphtheriae , анаеробних спороутворюючих паличок, Bacillus anthracis і грамнегативних мікроорганізмів, у тому числі Neisseria meningitidis , Actinomyces israelii , а також щодо Treponema spp . Механізм бактерицидної дії пеніцилінів заснований на порушенні синтезу пептидоглікану (мукопептида), що входить до складу клітинної стінки мікроорганізмів, шляхом пригнічення ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактеріальної клітини. Після внутрішньом'язового введення біцилін-5 всмоктується в кров і зберігається в терапевтичній концентрації протягом 7 - 10 діб. Виводиться з організму головним чином з сечею і частково з фекаліями. Ветбіцін-5 за ступенем впливу на організм теплокровних тварин належить до 3 класу небезпеки (речовини помірно небезпечні).

Показання

біцилін-5 призначають великій і дрібній рогатій худобі, коням, свиням, хутровим звірам, кроликам, індичкам, гусям і качкам для лікування інфекційних захворювань, що викликаються чутливими до бензилпеніциліну мікроорганізмами.

Д Ози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням флакон з біцилін-5, проколюють ковпачок і пробку, додають 5 - 6 мл води для ін'єкцій (або стерильного ізотонічного розчину хлориду натрію, або 1 - 2% стерильного розчину новокаїну), флакон ретельно струшують до утворення гомогенної суспензії, яку негайно вводять тварині глибоко внутрішньом'язово. Якщо голка потрапила в судину і з'явилася крапля крові, голку необхідно вийняти і повторити ін'єкцію в інше місце. Отриману суспензію вводять тваринам одноразово в наступних разових дозах:

Великій рогатій худобі
10 000 - 15 000 ОД на 1 кг маси тварини
Коням
10 000 - 20 000 ОД на 1 кг маси тварини
Малому рогатій худобі
15 000 - 20 000 ОД на 1 кг маси тварини
Свиням
15 000 - 20 000 ОД на 1 кг маси тварини
Хутровим звірам
50 000 - 60 000 ОД на 1 тварина
Кролям
40 000 - 50 000 ОД на 1 тварину
індичкам, гусям, качкам
100 000 ОД на 1 кг маси птиці

За необхідністю біцилін-5 застосовують повторно через 7 - 10 діб.

Побічна дія

У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При підвищеній індивідуальній чутливості тварин до антибіотиків пеніцилінового ряду і появі алергічних реакцій застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Особливості застосування

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування біцилін-5. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використаним в корм хутровим звірам. Молоко від дійних тварин, отримане в період лікування і протягом 7 діб після останнього введення біциліну-5, забороняється використовувати в харчових цілях. Таке молоко може бути використано після термічної обробки для годування тварин.

Зберігати

З обережністю за списком Б. У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 20º C. Термін придатності - 3 роки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Біцилін-5

Модель:00-00002757

В наличии

50 грн