Loading...
ZooVet Jungle

Біцилін-3

Біцилін-3

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002758
40 грн

добавить

У закладки

Склад лікарського засобу

біцилін-3 - лікарський антибактеріальний засіб пролонгованої дії в формі порошку для приготування ін'єкційного розчину. В якості діючих речовин містить суміш трьох антибіотиків: бензатину бензилпеніциліну, пеніциліну натрієвої (або калієвої) солі і бензилпеніциліну новокаїнової солі. Являє собою порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, з водою утворює стійку суспензію. Випускають розфасованим по 600 000 ОД і 1 200 000 ОД в герметично закритих скляних флаконах місткістю 10 мл або 20 мл, закупорених гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості

біцилін-3 - комплексний антибактеріальний засіб, що містить три біосинтетичних пеніциліни, має широкий спектр антибактеріальної дії щодо більшості грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів, включаючи стрептококи, стафілококи, пневмококи, диплококи, спірохети, сибірської виразки, коринебактерії ; не діє на анаеробні бактерії, мікобактерії, гриби, віруси і рикетсії. Механізм бактерицидної дії пеніцилінів заснований на порушенні синтезу пептидоглікану (мукопептида), що входить до складу клітинної стінки мікроорганізмів, шляхом пригнічення ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактеріальної клітини. Після внутрішньом'язового введення Ветбіцін-3 всмоктується в кров, повільно гідролізується з вивільненням бензилпеніциліну, досягаючи максимальної концентрації через 12 - 24 години, і зберігаються в терапевтичній концентрації протягом 3 - 4 діб. Виводиться з організму головним чином з сечею і частково з фекаліями. Біцилін-3 за ступенем впливу на організм теплокровних тварин належить до 2 класу небезпеки (речовини високотоксичні).

Показання

біцилін-3 призначають великій і дрібній рогатій худобі, коням, свиням, хутровим звірам, кроликам, індичкам, гусям і качкам для лікування пастерельозу, бронхопневмонії, захворювань сечостатевої системи, сибірської виразки, некробактеріозу, стрептококозу, актиномікозу , емфізематозного карбункула, раневого і післяпологового сепсису, а також інших первинних і вторинних інфекцій, викликаних чутливими до антибіотиків пеніцилінового ряду збудниками.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед використанням у флакон з біцилін-3, проколів ковпачок і пробку, додають 5 - 6 мл води для ін'єкцій (або стерильного ізотонічного розчину хлориду натрію, або 1 - 2% стерильного розчину новокаїну), флакон ретельно струшують до утворення гомогенної суспензії, яку негайно вводять тварині глибоко внутрішньом'язово. У разі якщо голка потрапила в судину і з'явилася крапля крові, голку необхідно вийняти і повторити ін'єкцію в інше місце. Отриману суспензію вводять тваринам одноразово в таких разових дозах:

Великій рогатій худобі 10 000 - 15 000 ОД на 1 кг маси тварини
Коням 10 000 - 15 000 ОД на 1 кг маси тварини
Малій рогатій худобі 15 000 - 20 000 ОД на 1 кг маси тварини
Свиням 10 000 - 20 000 ОД на 1 кг маси тварини
Хутровим звірам 50 000 - 60 000 ОД на 1 тварина
Кролям 10 000 - 15 000 ОД на 1 тварина
індички, гусям, качкам 100 000 ОД на 1 кг маси птиці

При необхідності біцилін-3 застосовують повторно через 3 - 4 доби.

Побічна дія

У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При підвищеній індивідуальній чутливості тварин до антибіотиків пеніцилінового ряду і появі алергічних реакцій застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Особливості застосування

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування Ветбіціна-3. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використаним для годування м'ясоїдних тварин або для переробки на м'ясо-кісткове борошно. Молоко від дійних тварин, отримане в період лікування і протягом 7 діб після останнього введення біцилін-3 забороняється використовувати в харчових цілях. Таке молоко може бути використаним після термічної обробки для годування тварин.

Зберігати

З обережністю за списком Б. У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 0 до 25° С. Термін придатності - 3 роки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Біцилін-3

Модель:00-00002758

В наличии

40 грн