Loading...
ZooVet Jungle

Бар'єр краплі від бліх і кліщів для собак і котів

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002736
20 грн

добавить

У закладки

Бар'єр супер краплі дорослим собакам і кішкам

Бар'єр супер краплі на холку проти бліх та кліщів для собак і котів. Препарат ефективний при вушної корості (отодектоз). Захисна дія триває до 1,5 - 2 міс

Краплі на холку проти бліх та кліщів для собак і котів. Призначені для захисту тварин від ектопаразитів. Містять діючу речовину фіпроніл, яке використовується для знищення та профілактики зараження блохами, паразітоформниміклещамі і вошами на всіх стадіях розвитку собак і котів. Діюча речовина блокує нервову систему ектопаразитів, викликаючи їх параліч і загибель. Активна речовина не всмоктується в кров тварин і не впливає на його нервову систему. Захисна дія триває до 1,5-2 місяці. Сучасна зручна упаковка: полімерні крапельниці дозволяють легко підібрати необхідне дозування препарату.

Склад

100 мл препарату містить: діючу речовину фіпроніл - 8,0 м

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною препарату є фіпроніл (Fipronilum) - 5-аміно-1- [2,6-дихлоро-4 (трифлуорометил) феніл] -4 - [(трифлуорометил) сульфініл] -1Н-піразол-3-карбонітрил, похідне фенілпіразол. Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушенні роботи нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове збудження і смерть ектопаразитів. Фіпроніл проявляє контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він накопичується в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і поступово вивільняється протягом певного часу. Створюється ефект "резервуару", що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Радіографічне дослідження волосся після нанесення міченого радіоактивного фіпронілу показало, що мітка локалізується тільки в повітряній зовнішній кутикулі волосся. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла протягом 24 годин. Застосування Профілактика і лікування собак і котів при хворобах, викликаних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), паразитоформними кліщами (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) і вошами, малофагів на імагинальній і личинковій стадіях розвитку. Препарат ефективний при вушній корості (отодектоз). Дозування Препарат наноситься зовнішньо безпосередньо на шкіру за допомогою ампули-крапельниці в місця, недоступні для злизування: собакам в районі холки і вздовж хребта, котам в області потилиці, на шкіру вушної раковини. При корості й малофагозах обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 8-10 днів.

Вид тварини Доза препарату «Бар'єр-супер №1», в мл (ампул-крапельниць, шт.) Доза препарату «Бар'єр-супер №2», в мл (ампул-крапельниць, шт.)
Цуценята та кошенята 0,5 мл (1шт.) -
Собаки
масою тіла 2-10 кг 1,0 мл (2 шт.) 1,0 мл (1 шт.)
масою тіла 10-20 кг 2,0 мл (4 шт.) 2,0 мл (2 шт.)
масою тіла 20-40 кг 3,0 мл (6 шт.) 3,0 мл (3 шт.)
масою тіла понад 40 кг 4,0 мл (8 шт.) 4,0 мл (4 шт.)
Коти 1,0 мл (2 шт.) 1,0 мл (1 шт.)

Препарат наноситься одноразово. Профілактичний ефект триває протягом 1,5-2 місяців. По закінченню цього терміну за необхідності обробку можна повторити.

Протипоказання

Препарат сфіпронілом не рекомендується застосовувати кошенятам віком до 12 тижнів і цуценятам до 10 тижнів. У місці нанесення препарату може спостерігатись тимчасове подразнення шкіри. Не можна застосовувати препарат у разі індивідуальної чутливості тварин до фіпронілу. Препарат не рекомендується виснаженим, старим, вагітним і лактуючим тварин.

Застереження

Після обробки тварин необхідно вимити руки з милом. Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати та гладити тварин. У разі передозування використовують атропіна сульфат в терапевтичних дозах і симптоматичному лікуванні.

Зберігання

В сухому захищеному від світла місці при температурі від + 4° С до + 25° С. Термін придатності 1,5 року з дати виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари