Loading...
ZooVet Jungle

Барс лосьйон для чищення вух собак і кішок

Барс лосьйон для чищення вух собак і кішок

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002718
90 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування препарату Барс Лосьйон для очищення вух собак і котів

Склад лікарського засобу

Спиртовий розчин гліцерину і диметилсульфоксиду. Лосьйон Барс для очищення вух собак і котів є прозорою рідиною жовтого кольору. Препарат розфасовують у пластикові флакони-крапельниці по 15, 20 і 25 мл препарату або в скляні флакони по 5 і 10 мл препарату. Скляні флакони закупорюють гумовою пробкою і обкатують алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості

Гліцерин, що входить до складу лосьйону дуже гігроскопічний, тому добре поглинає запальний ексудат, що містить воду, яка входить до складу препарату диметилсульфоксид, легко розчиняє вушну сірку і бруд, що дозволяє ефективно очистити вушну раковину тварини; він також має протизапальну, протинабрякову, знеболювальну дію, посилює чутливість мікрофлори до антибіотиків.

Показання

Для видалення сірки і продуктів запалення з вушної раковини тваринного з гігієнічною метою і перед застосуванням лікарських препаратів.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Три-п'ять крапель препарату вводять у вухо тварині, круговими рухами масажують вушну раковину потім ватною паличкою, змоченою в лосьйоні, видаляють з вуха сірку і бруд. Обробку повторюють в міру необхідності.

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату з дотриманням інструкції не виявлено.

Протипоказання

Препарат протипоказано застосовувати при перфорації барабанної перетинки і гіперчутливості до компонентів препарату.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених роботою з ветеринарними препаратами. Не використовувати для побутових цілей порожні флакони.

Зберігати

В закритій заводській упаковці в сухому захищеному від світла недоступному для дітей та тварин місці окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі від мінус 5 C до 20 С. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання 24 місяці з дня виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс лосьйон для чищення вух собак і кішок

Модель:00-00002718

Під замовлення

90 грн