Loading...
ZooVet Jungle

Барс краплі вушні

Барс краплі вушні

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002728
98 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

із застосування препарату Краплі вушні Барс (Guttae auriculares Bars) для лікування вушної корости собак і котів

Склад лікарського засобу

Препарат містить - діазинон і компоненти, що мають антимікробну й протизапальну дію. За зовнішнім виглядом препарат - це рідина світло-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом. Випускають препарат розфасованим у флакони по 10, 20 і 25 мл.

Фармакологічні властивості

Препарат активний до саркоптоідних кліщів - збудників отодектозу котів і собак, що входять до складу препарату, активні компоненти мають акарицидну, бактерицидну і протизапальну дію. Препарат належить до середньотоксичних сполук для теплокровних тварин. У рекомендованих дозах не чинить місцевої подразнювальної і сенсибілізуючої дії.

Показання

Призначають для лікування вушної корости у собак і котів.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед обробкою вушні раковини і слуховий прохід очищають від струпів і забруднень тампоном, змоченим препаратом, потім капають піпеткою неглибоко в кожне вухо по 3-5 крапель препарату кішкам і дрібним собакам - 3, середнім собакам - 4 і великим - 5 крапель. З метою більш повної обробки всієї поверхні вушної раковини і слухового проходу вушну раковину складають вздовж і злегка масажують її основу. Обробку проводять дворазово з 5-7-денним інтервалом. За необхідності лікування повторюють. Краплі обов'язково вводять в обидва вуха, навіть у випадках ураження отодектозом.

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до інструкції не встановлено.

Протипоказання

Препарат протипоказано застосовувати при перфорації барабанної перетинки і гіперчутливості до компонентів препарату.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених при роботі з ветеринарними препаратами. Після маніпуляцій з препаратом ретельно вимити руки з милом. При потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити струменем води або зняти тампоном, а потім відмити водою. У разі появи ознак отруєння (запаморочення, нудота, м'язове сіпання) необхідно звернутися до лікаря. Не використовувати для побутових цілей порожні флакони з-під препарату.

Зберігати

У закритій заводській упаковці в сухому захищеному від світла недоступному для дітей та тварин місці окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі від 0 до 25° С Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання 24 місяці з дня виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс краплі вушні

Модель:00-00002728

Під замовлення

98 грн