Loading...
ZooVet Jungle

Барс краплі очні

Барс краплі очні

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002717
130 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування препарату Барс очні краплі

Склад лікарського засобу

Комплексний препарат, до складу якого входять левоміцетин 0,25% і фурацилін 0,02%, а також допоміжні речовини. Препарат являє собою прозору рідину жовто-зеленого кольору. Випускають очні краплі Барс в полімерних флаконах-крапельницях по 10 мл.

Фармакологічні властивості

Краплі очні Барс належать до офтальмологічних комбінованих антибактеріальних препаратів. Хлорамфенікол (левоміцетин), що входить до складу препарату, активний до більшості грампозитивних і грамнегативних бактерій, деяких великих вірусів; діє на штами бактерій, стійкий до пеніциліну, стрептоміцину й сульфаніламідів. Фурацилін має бактеріостатичну дію щодо широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

В комплексі препарат має антибактеріальну, протизапальну й анестизуючу властивості. Препарат належить до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки згідно із ГОСТ 12.1.007-76).

Показання

Промивання очей при травмах, лікуванні й профілактиці кератитів, блефаритів, кон'юнктивітів у котів, собак і кроликів.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

З профілактичною метою тваринам, яким найбільше загрожують захворювань очей, в період загострень проводять щоденну одноразову гігієнічну обробку очей стерильним ватно-марлевим тампоном змоченим препаратом. З лікувальною метою стерильно-марлевий тампон змочують препаратом і проводять гігієнічну обробку очей, видаляючи скоринки й ексудат. Потім у кожне око капають 1-2 краплі препарату. Процедуру повторюють 4-5 разів на добу протягом 7-14 днів. За необхідності курс лікування повторюють після тижневої перерви.

Побічна дія

При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень, як правило, не спостерігається. При індивідуальній підвищеній чутливості тварин до активних компонентів препарату та появі побічних явищ використання лікарського засобу припиняють і за необхідністю призначають антигістамінні засоби.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до активних компонентів препарату.

Особливості застосування

Особливостей дії при початку прийому препарату і при його скасуванні не встановлено.

При роботі з краплями очними Барс слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених особливостями роботи з лікарськими засобами.

Зберігати

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла недоступному для дітей та тварин місці окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 25° С. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 12 місяців. Препарат після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватися.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс краплі очні

Модель:00-00002717

Під замовлення

130 грн