Loading...
ZooVet Jungle

Барс краплі інсекто-акарицидні для собак

Барс краплі інсекто-акарицидні для собак

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002720
48 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

по застосуванню
крапель інсекто-акарицидних Барс при

Арахне-ентомози собак і котівСклад лікарського засобу

Краплі інсекто-акарицидні Барс (Guttae insecto-acaricidae Bars) - лікарський засіб для лікування і профілактики Арахне-ентомози собак і котів. У своєму складі лікарський засіб містить як діючу речовину синтетичний піретроїди перметрин (5%), а також допоміжні компоненти: ізопропіловий спирт, полівінілпіролідон, твін-80, поліетиленгліколь 400. Препарат являє собою прозору маслянисту рідину світло-жовтого кольору зі слабким специфічним запахом. Випускають краплі інсекто-акарицидні Барс розфасованими по 1,0 і 1,4 мл в полімерних піпетках-крапельницях, упакованих по 3-4 штуки в картонні коробки.

Піпетку-крапельницю маркують із зазначенням найменування, кількості препарату і номера серії; коробку - із зазначенням підприємства-виробника, його товарного знака та адреси, найменування препарату, кількості препарату в піпетці-крапельниці, найменування і змісту діючої речовини, кількості піпеток-крапельниць в упаковці, номера серії, терміну придатності, умов зберігання, написи "Для тварин ", позначення ТУ і постачають інструкцією із застосування.Фармакологічні властивості

Перметрин, що входить до складу лікарського засобу, має виражену системним і контактним інсекто-акарицидну дію вошей, бліх, волосоїдів, іксодових і саркоптоідних кліщів, що паразитують на собаках і кішках. Тривалість інсекто-акарицидного дії після одноразової обробки тварини становить 1 - 2 місяці. Краплі інсекто-акарицидні Барс за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). У рекомендованих дозах не чинять місцевоподразнюючої, резорбтивними-токсичного і сенсибілізуючої дії, при попаданні в очі викликають роздратування.дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Краплі інсекто-акарицидні Барс застосовують собакам і кішкам при ентомози, саркоптозу, нотоедроз і ураженні іксодових кліщів. При ентомози, саркоптозу собак і нотоедроз котів препарат, розставивши шерсть, наносять на шкіру в декілька точок в області спини між лопатками або в області шиї біля основи черепа в дозах: собакам масою тіла від 2 до 10, 10-20 і понад 20 кг, відповідно, 1,4; 2,8 і 4,2-5,6 мл на голову; кішкам масою тіла до 1 кг, 1-3кг і 3 кг і більше, відповідно, 0,3; 0,6 і 1,0 мл на голову. Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на місяць. З метою запобігання повторної інвазії блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх інсектицидною засобом відповідно до інструкції по його застосуванню. Для знищення іксодових кліщів на тілі тварини препарат в кількості 1 краплі наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимоволі не відпадає, то його акуратно витягують з тіла пінцетом і знищують.

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до перметрину і появі алергічних реакцій використання крапель інсекто-акарицидних Барс припиняють.

Протипоказання

Не підлягають обробці вагітні, матері-годувальниці, хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, цуценята і кошенята молодше 10-тижневого віку, а також собаки масою менше 2,0 кг.

Зберігати

Зберігають препарат в закритій заводській упаковці, в захищеному від світла та вологи місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 30 ° С. Термін придатності крапель інсекто-акарицидних Барс при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення.

ЗАХОДИ ОСОБИСТОГО ПРОФІЛАКТИКИ

При роботі з препаратом краплі інсекто-акарицидні Барс слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними лікарськими засобами. Під час роботи з препаратом забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом. Не слід гладити і підпускати тварину до маленьким дітям протягом 24 годин після обробки. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити струменем води. Порожні піпетки-крапельниці з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх викидають у контейнери для сміття. Препарат після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватися. Препарат слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.Організація-виробник: ТОВ "Науково-впроваджувальний центр Агроветзащіта"

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс краплі інсекто-акарицидні для собак

Модель:00-00002720

Під замовлення

48 грн