Loading...
ZooVet Jungle

Барс форте для собак

Барс форте для собак

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002730
65 грн

добавить

У закладки

Склад лікарського засобу

инсекти-акарицидні краплі Барс форте в своєму складі в якості діючих речовин містять фіпроніл і регулятор росту комах, а також допоміжні компоненти. За зовнішнім виглядом являють собою прозору маслянисту рідину жовтого кольору з приємним ароматичним запахом. Розфасовують по 1,4 мл в полімерні піпетки-крапельниці, які упаковують по 4 штуки в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

инсекти-акарицидні краплі Барс форте надають згубну дію на личинок і статевозрілих кліщів сімейства Ixodidae , кліщів Sarcoptes canis і Cheyletiella jascuri і комах Linognathus setosus , Trichodectes canis і Ctenocephalides canis . Висока інсекто-акарицидна активність крапель обумовлена ​​наявністю в їх складі фіпронілу і регулятора росту комах. Механізм дії фіпронілу полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів паразита і порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до його паралічу і загибелі. Регулятор росту комах пригнічує процеси хітінообразованія, порушує процеси линьки, окукливания і окрилення паразита. Препарат за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до помірно небезпечних речовин і в рекомендованих дозах не чинить тератогенної, ембріотоксичної і місцевоподразнюючої дії.

Показання

Профілактика і лікування саркоптоза, хейлетіоза і ентомози (воші, блохи, волосоїдів) у собак. Профілактика ураження собак іксодових кліщів.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

инсекти-акарицидними краплями Барс форте обробляють шкірно-волосяний покрив тварини одноразово в дозах, зазначених в таблиці:

Вага собаки, кг
Кількість піпеток, шт.
2 - 10
1
10 - 20
2
20 - 30
3
30 - 40
4
більше 40
на кожні 10 кг додавати по 1 піпетці

Перед використанням у піпетки відламують (або зрізають) кінчик і далі, розставивши шерсть тварини, наносять на шкіру в декількох точках, недоступних для злизування (біля основи черепа, між лопатками і уздовж спини і хвоста). Тривалість захисної дії складає: від кліщів - 4 тижні, від бліх - 3 місяці. Миття тваринного з шампунем не знижує ефективності лікарського засобу. Повторну процедуру слід проводити не частіше ніж один раз на місяць.

Побічна дія

У більшості випадків не спостерігаються. У окремих тварин з підвищеною чутливістю можливі ознаки інтоксикації і алергії (тремор, блювота, рясне слюно- і сльозотеча, свербіж шкіри, подразнення і почервоніння шкіри). При появі зазначених ознак або інших проявах непереносимості препарат слід негайно змити водою з милом або шампунем.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Не дозволяється застосовувати вагітним і годуючим сукам, цуценятам молодше 8-тижневого віку, а також хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам. Не рекомендується використовувати собакам масою менше 2 кг.

Особливості застосування

З метою запобігання повторної інвазії підстилку для тварини слід замінити або обробити інсекто-акарицидну спреєм відповідно до інструкції по застосуванню. Після використання лікарського засобу рекомендується ретельно вимити руки з милом або скористатися гумовими рукавичками. При випадковому попаданні на слизові оболонки і шкіру слід негайно видалити залишки препарату за допомогою ватного тампона і промити теплою водою. Протягом 24 годин після обробки тварина не потрібно прасувати і підпускати до маленьких дітей.

Зберігати

З обережністю (список Б). У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 30 ° C. Термін придатності - 2 роки.

ВИРОБНИК

ТОВ НВЦ «Агроветзащіта С.-П.», Росія.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс форте для собак

Модель:00-00002730

Під замовлення

65 грн