Loading...
ZooVet Jungle

Барс форте для кішок

Барс форте для кішок

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002729
85 грн

добавить

У закладки

Склад лікарського засобу

інсекти-акарицидні краплі Барс форте в своєму складі в якості діючих речовин містять фіпроніл і регулятор росту комах, а також допоміжні компоненти. Зовнішньо це прозора масляниста рідина жовтого кольору з приємним ароматичним запахом. Розфасовують по 1 мл в полімерні пипетки-крапельниці, які упаковують в картонні коробки по 3 штуки.

Фармакологічні властивості

інсекти-акарицидні краплі Барс форте надають згубну дію на личинки й статевозрілі кліщі сімейства Ixodidae, кліщів Sarcoptes cati , Cheyletiella jascuri і Notoedres cati і комах Linognathus setosus , Trichodectes canis і Ctenocephalides felis . Висока інсекто-акарицидна активність крапель обумовлена ​​наявністю в їх складі фіпронілу і регулятора росту комах. Механізм дії фіпронілу полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів паразита і порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до паралічу й загибелі. Регулятор росту комах пригнічує процеси утворення хітіну, порушує процеси линьки й окрилення паразита. Препарат за ступенем впливу на організм теплокровних тварин належить до помірно небезпечних речовин в рекомендованих дозах, не чинить тератогенної, ембріотоксичної й місцевоподразнюючої дії.

Показання

Профілактика й лікування Арахне-ентомози у котів.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

інсекти-акарицидними краплями Барс форте обробляють шкірно-волосяний покрив одноразово в дозі 1 пипетка-крапельниця на кішку, вагою від 3 до 8 кг. Перед використанням у пипетки відламують (або зрізають) кінчик і далі наносять на шкіру в декількох точках, недоступних для злизування (біля основи черепа, між лопатками, уздовж спини й хвоста). Тривалість захисної дії: від кліщів - 4 тижні; від бліх - 3 місяці. Повторну процедуру слід проводити не частіше ніж одного разу на місяць. З метою запобігання повторної інвазії підстилку для тварини слід замінити або обробити інсекто-акарицидним спреєм відповідно до інструкції із застосування.

Побічна дія

У рідкісних випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату можуть з'явитися ознаки роздратування шкіри. При появі зазначених ознак або інших проявах непереносимості препарат слід негайно змити водою з милом або шампунем.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Не підлягають обробці вагітні кішки та кошенята молодше 8-тижневого віку, а також хворі на інфекційні хвороби й видужуючі тварини.

Особливості застосування

При проведенні маніпуляцій з препаратом слід користуватися гумовими рукавичками, особливо в разі наявності на руках саден й інших ушкоджень шкіри. Під час обробки забороняється пити, курити і приймати їжу. Не слід гладити тварину і підпускати до маленьких дітей протягом 24 годин після застосування препарату. При потраплянні засобу на шкіру або слизові оболонки негайно необхідно змити струменем води або видалити тампоном і потім промити водою. Після закінчення обробки руки слід ретельно вимити теплою водою з милом.

Умови зберігання

З обережністю (список Б). У сухому захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0 до 30° C. Термін придатності - 2 роки.

ВИРОБНИК

ТОВ НВЦ «Агроветзащіта С.-П.», Росія.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Барс форте для кішок

Модель:00-00002729

Під замовлення

85 грн