Loading...
ZooVet Jungle

Байтрил 10% 1 мл

Байтрил 10% 1 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002711
7 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування Байтрилу ® 10% розчину для орального застосування

Склад лікарського засобу

1 мл містить в якості діючої речовини 100 мг енрофлоксацину та допоміжні компоненти: калію гідроксид, спирт бензиловий, вода для ін'єкцій. За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий розчин світло-жовтого кольору. Розфасовані по 1000 мл у флаконах з поліетилену з кришкою, що нагвинчується, вкладають в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Енрофлоксацин, що входить до складу препарату, належить до групи фторхінолонів, має широкий спектр антибактеріальної та антимікоплазменної дії, пригнічує ріст і розвиток грампозитивних і грамнегативних бактерій, в т. ч. Ешерихій, Гемофилюс, сальмонел, пастерелл, стафілококів, стрептококів, клостридій, псевдомонад, бордетел, кампілобактерій, коринебактерій, протея, а також мікоплазм. Механізм дії енрофлоксацину полягає в інгібуванні активності ферменту гірази, що впливає на реплікацію спіралі ДНК в ядрі бактеріальної клітини. При пероральному введенні препарату енрофлкосацин добре і швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і проникає в усі органи і тканини організму. Максимальна концентрація енрофлоксацину в крові досягається через 1,5-2 години, терапевтична концентрація зберігається протягом 24 годин після введення препарату; виводиться з організму переважно в незміненому вигляді, частково метаболізується в ципрофлоксацин і виділяється з сечею і фекаліями.

Показання

Препарат застосовують курям та індичкам з лікувальною метою при колибактеріозі, сальмонельозі, стрептококозі, некротичному ентериті, гемофільозі, микоплазмозі, змішаних інфекціях, вторинних інфекціях при вірусних хворобах та інших захворюваннях, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Байтрил 10% розчин для орального застосування призначають в дозі 10 мг енрофлоксацину на 1 кг маси птиці на добу з питною водою.

Лікування проводять протягом 3 днів, при сальмонельозі протягом 5 днів. У період лікування птиця повинна отримувати тільки воду, що містить Байтрил. Якщо протягом 2-3 днів не відбудеться помітного клінічного поліпшення, рекомендується провести повторну перевірку чутливості виділених від хворих птахів мікроорганізмів до фторхінолонів або замінити Байтрил на інший антибактеріальний препарат.

Побічна дія

Байтрил 10% розчин для орального застосування за ступенем впливу на організм належить до помірно небезпечних речовин, у рекомендованих дозах добре переноситься тваринами, не має ембріотоксичну, тератогенну і гепатотоксическим дію.

При застосуванні Байтрилу ® 10% розчину для орального застосування відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не спостерігається.

Протипоказання

Не допускається одночасне застосування Байтрилу ® з левоміцетином, макролідами, тетрациклінами, теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами. Забороняється застосування Байтрилу ® 10% розчину для орального застосування курям-несучкам, з огляду на виділення енрофлоксацину з яйцями.

Особливості застосування

Забій птиці на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 11 діб після останнього застосування препарату.

М'ясо птиці, вимушено убитої до закінчення встановленого терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

При роботі з Байтрілом 10% розчином для орального застосування слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбаченої при роботі з лікарськими засобами для тварин.

Зберігати

З обережністю (список Б). У сухому, темному, недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 25 ° С. Термін придатності - 3 роки. Після відкриття флакону препарат можна використовувати протягом 28 днів.

Байтрил 10% розчин для орального застосування після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватися.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Байтрил 10% 1 мл

Модель:00-00002711

В наличии

7 грн