Loading...
ZooVet Jungle

Байкокс 2,5% 1 мл

Байкокс 2,5% 1 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002709
10 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування Байкоксу 2,5% розчину для внутрішнього застосування

Склад лікарського засобу

Містить в якості діючої речовини 2,5% толтразурилу в спеціальному розчиннику. Препарат являє собою безбарвну рідину без запаху. Пластикові пляшки ємністю 1 л.

Фармакологічні властивості

Байкокс ефективний по відношенню до всіх видів кокцидій ( E. Acervulina, E. anceris, E. brunetti, E. necatrix, E. mitis, E. adenoides, E. meleagrimitis, E. truncata ), в тому числі стійких до інших Антикокцидійних препаратів, має негайну дію на стадіях внутрішньоклітинного розвитку еймерій. Байкокс помірно токсичний для теплокровних тварин, у рекомендованих дозах, перевищення в 10 разів викликає у птахів побічні явища й ускладнення, не перешкоджає формуванню імунітету до кокцидіозу. Препарат сумісний з кормовими добавками, вітамінами і лікувальними препаратами для птахів.

Показання

Лікування і профілактика кокцидіозу бройлерів, молодняка курей, індичок, гусей і качок.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат призначають птиці при досягненні критичного рівня вмісту кокцидій у підстилці (10 - 20 тис/г), а також при появі клінічних ознак захворювання. Байкокс застосовують з питною водою два дні поспіль у дозі 7 мг діючої речовини (толтразурилу) на 1 кг маси птиці (28 мл 2,5% розчину Байкоксу на 100 кг маси птиці), що еквівалентно 1 мл 2,5% розчину Байкоксу на 1 л питної води, яку випоюють протягом 48 годин, або 3 мл 2,5% розчину Байкоксу на 1 л питної води, яку випаюють птиці по 8 годин 2 дні поспіль. У важких випадках захворювання курс лікування повторюють через 5 днів. Лікувальний розчин Байкоксу зберігає свою активність протягом 48 годин. У разі появи осаду розчин перед використанням слід ретельно перемішати.

Побічна дія

Не спостерігається.

Протипоказання

Забороняється використання Байкоксу курей-несучок.

Особливості застосування

Забій птиці на м'ясо дозволяється через 8 днів після останнього застосування препарату. У разі вимушеного забою раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано для виробництва м'ясо-кісткового борошна. При потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити великою кількістю води. Забороняється використовувати тару з-під препарату для харчових цілей.

Зберігати

У щільно закритій заводській упаковці. У сухому захищеному від світла місці при температурі 0 - 25° С. Термін придатності - 5 років.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Байкокс 2,5% 1 мл

Модель:00-00002709

В наличии

10 грн