Loading...
ZooVet Jungle

Азінокс плюс

Азінокс плюс

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002656
93 грн

добавить

У закладки

азінокс плюс

Склад

У своєму складі в якості діючих речовин препарат містить: азінокс (50 мг в таблетці) і тетрамізолу гідрохлорид (70 мг в таблетці), а також допоміжні компоненти: глюкозу й крохмаль картопляний.

Властивості

азінокс плюс має широкий спектр антигельминтної дії на всіх стадіях розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, у тому числі Toxocara canis, Toxascaris leonina, Uncinaria stenoceрhala, Ancylostoma caninum, Trichoceрhalus vulрis, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Diрylidium caninum, Taenia sрр., multiceрs multiceрs, Mesocestoides sрр. Механізм дії препарату заснований на пригніченні ферментів, пошкодженні оболонки й м'язової тканини паразита, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу й загибелі гельмінта. Азінокс плюс належить до групи малотоксичних для теплокровних тваринних сполук, у рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної й сенсибілізуючої дії.

Показання до застосування

азінокс плюс призначають з профілактичною й лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз) і цестодозах (теніозі, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) собак.

Дозування і спосіб застосування

азінокс плюс дають собакам одноразово, індивідуально під час ранкового годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово з розрахунку 1 таблетка (0,55 г) на 10 кг маси тварини. Попередньо голодна дієта й застосування послаблюючих засобів не потрібні. З профілактичною метою собак дегельмінтизують щоквартально в тій же дозі. Прифермських і пріотарних собак проти збудників теніозом дегельмінтизують з грудня по квітень кожні 45 днів, з травня по листопад - кожні 30 днів.

Побічні дії

При дотриманні зазначеної дози не спостерігаються.

Протипоказання

азінокс плюс не слід застосовувати вагітним та жінкам, що годують сук протягом 10 днів після пологів, а також цуценятам молодше 3-тижневого віку.

Особливі вказівки

При роботі з препаратом азінокс плюс слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни й техніки безпеки, передбаченої при роботі з ветеринарними лікарськими засобами.

Форма випуску: Упаковка 6 таблеток

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Азінокс плюс

Модель:00-00002656

Під замовлення

93 грн