Loading...
ZooVet Jungle

Азидин-вет (Бровафарма) 0,24 гр

Азидин-вет (Бровафарма) 0,24 гр

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002653
32 грн

добавить

У закладки

азидину-вет (Бровафарма)

Опис

Світло-жовтий аморфний порошок без запаху.

Склад 1 г препарату містить діючу речовину:

діміназен ацетурат - 438 мг.

Фармакологічні властивості

Діючою речовиною препарату є іонний асоціат 4,4 '- (діазоаміно) -дібензамідіна з N-ацетилгліцинатом (діміназен ацетурат), який проявляє активність щодо протозойних паразитів роду Trypanosoma, Babesia і Theileria, а також частково має антибактеріальну властивість і фунгіостатичну дію. Препарат забезпечує захисну дію організму тварин до реінвазії й відновлення активності збудників піроплазмодозів протягом 10-15 діб після введення. Також виявляє помірне анальгетичну й антипиричну властивість.

Показання

Для лікування і профілактики великої рогатої худоби, овець, кіз, коней, свиней, собак і котів при наявності збудників кровопаразитарних хвороб (бабезіоз і тейлеріоз).

Дози і спосіб застосування

Препарат застосовують в 7% розчині, для чого порошок препарату (розфасований по 0,24 г, 2,4 г і 24 г) розчиняють відповідно в 1,25 мл, 12,5 мл і 125 мл води для ін'єкцій. < br>
Готовий розчин препарату вводять внутрішньом'язово або підшкірно.

Для великої рогатої худоби, овець, кіз, коней терапевтична доза становить 1 мл препарату на 20 кг маси тіла, що дорівнює 3,5 мг діміназен ацетурату на 1 кг.

Собакам і котам рекомендується 3,5% розчин препарату (вміст флакону розчиняють подвійним об'ємом води) в дозі 0,1 мл на 2 кг маси тіла.

якщо після одноразового введення препарату загальний стан хворої тварини не поліпшується, препарат вводять повторно через 24-30 годин в тій же дозі.

При появі в стаді декількох випадків хвороби з метою профілактики всім тваринам вводять 7% розчин препарату з розрахунку 1 мл на 40 кг маси тіла.

Застереження

Після введення препарату забій продуктивних тварин на м'ясо дозволяється через 20 днів. При забої раніше зазначеного терміну м'ясо використовують для годування м'ясоїдних тварин або для виготовлення м'ясо-кісткового борошна. Молоко від лактуючих самок забороняється вживати в їжу протягом курсу лікування і наступних 3-х днів після останнього введення препарату.

Форма випуску

Скляні флакони герметично закриті гумовими пробками і металевими ковпачками по 0,24 г; 2,4 г і 24 г.

Зберігання

В темному місці при температурі від 8 до 20° C.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Азидин-вет (Бровафарма) 0,24 гр

Модель:00-00002653

В наличии

32 грн