Loading...
ZooVet Jungle

АСД Ф-3 Московської біофабрики

АСД Ф-3 Московської біофабрики

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002704
72 грн

добавить

У закладки

Інструкція із застосування препарату АСД Ф-3

Склад і форма випуску. Препарат АСД-Зф є продуктом сухої перегонки сировини тваринного походження; містить у своєму складі карбонові кислоти, аліфатичні й циклічні вуглеводні, алкілбензоли і заміщені феноли, діалкілпроіз-водні пиррола, аліфатичні аміни й аміди, сполуки з активною сульфгідрильної групою і водою. Випускають препарат у формі стерильного розчину, розфасованого по 100 мл у скляні флакони, закриті гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості. Препарат АСД-Зф надає стимулюючу дію на ретикулоендотеліальну систему, нормалізує трофіку і прискорює регенерацію пошкоджених тканин, має виражену антисептичну властивість. Препарат АСД-Зф належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76); у рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої і місцевої дратуючої дії.

Показання. Препарат АСД-Зф застосовується для лікування ран, дерматитів, екземи, трофічних виразок, свищів та інших уражень шкірних покривів у тварин.

Дози і спосіб застосування. Препарат АСД-Зф призначають тваринам зовнішньо в нативному вигляді або у формі 20-50% олійних розчинів при інфікованих мляво гоючих ранах, екземах, дерматитах, хронічних запальних ураженнях шкіри, а також трофічних виразках, свищах, копитній гнилі овець і некробактеріозі тварин. Масляні розчини готують в асептичних умовах з використанням стерильної касторової, лляної, соняшникової олій або риб'ячого жиру при ретельному перемішуванні з додаванням препарату АСД-Зф у співвідношенні 1:4 або 1:1. Для лікування інфікованих мляво гоючих ран і свищів уражену ділянку промивають 15-20% розчином іншого препарату АСД-2ф до припинення гнійних виділень, а після цього накладають марлеву серветку з 20% масляним розчином препарату АСД-ЗФ, яку фіксують бинтом. Лікування проводять до одужання, щодня замінюючи серветки з препаратом. При екземі, пролежнях, дерматитах, хронічних запальних ураженнях шкіри, піодермії і трофічних виразках на уражені ділянки шкіри наносять 25-50% масляний розчин препарату один раз на добу, захоплюючи 2-3 см здорової шкіри з метою попередження поширення вогнища запалення. Лікування проводять до одужання. При великих ураженнях препарат наносять поперемінно на різні ділянки, покриваючи за одну обробку не більш 1/10 поверхні тіла тварини. При некробактеріозі тварин і копитної гнилі овець після відповідного туалету уражені ділянки змазують нативним препаратом один раз на день до повного одужання тварин.

Побічні дії. При застосуванні препарату АСД-Зф відповідно до повчання побічних явищ і ускладнень не спостерігається

Протипоказання. Не встановлено.

Особливі вказівки. Ні.

Умови зберігання. Зберігають препарат у заводській упаковці в захищеному від світла місці при температурі від 4° С до 30° С. Термін придатності препарату - 2 роки з дня виготовлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

АСД Ф-3 Московської біофабрики

Модель:00-00002704

Під замовлення

72 грн