Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва ЖЕЛЕЗО + 100мл

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва ЖЕЛЕЗО + 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000153
80 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО + - концентроване джерело заліза і марганцю для акваріумних рослин, розроблене Ермолаєвим. Використовується як додаткове джерело заліза, крім Удо Єрмолаєва МІКРО + . Також може використовуватися замість Удо Єрмолаєва МІКРО + в старих акваріумах, що вже використовують системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва (див. Інфографіку нижче).

Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО + - високоефективний засіб проти хлорозу (пожовтіння листа) виникає при нестачі заліза в акваріумі. Рекомендується використовувати для швидкозростаючих видів рослин, а також рослин, вимогливих до вмісту заліза в акваріумній воді.

Використання

В молодих (0-1 місяць) або зрілих (1-18 місяців) акваріумах добриво рекомендується вносити за наявності ознак нестачі заліза (сповільнене зростання, хлороз - пожовтіння листа). Дозування: 1 мл на 70 л акваріумної води раз на тиждень. Для акваріумів з великою кількістю рослин і подачею СО2 добриво слід вносити щодня або через день в зазначеному дозуванні.

У старих (понад 18 місяців) акваріумах, що використовують системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва, добриво ЗАЛІЗО < sup> + може використовуватися замість Удо Єрмолаєва МІКРО + в дозуванні 1-2 мл на 70 л акваріумної води на день. 1 мл Удо Єрмолаєва ЗАЛІЗО + підвищує концентрацію заліза на 0.1 мг/л в 70 л акваріумної води.

Обсяг: 100 мл.

Склад добрива

Залізо 7.00 г /л
Марганець 1.30 г /л
Аніони: глюконат , ДТПА та ін.

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Залізо
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 100
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари