Loading...
ZooVet Jungle

AQUAYER Вітамін 60мл

AQUAYER Вітамін 60мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000123
60 грн

добавить

У закладки

AQUAYER Вітамін 60мл

AQUAYER Вітамін - Комплекс вітамінів для акваріумних риб, необхідний для поліпшення їх стану й підтримки здоров'я. Підвищує апетит, підсилює забарвлення, сприяє загоєнню ран і знижує стрес риб. Для щоденної підтримки риб і рослин в акваріумі.

AQUAYER Вітамін має склад багатий вітамінами групи В (В 1 , В 2 , В 3 /РР, В 5 < /sub>, В 6 , В 12 ), підвищують імунітет риб, апетит і стресостійкість. Пантенол піклується про слизові оболонки риб, що особливо важливо при транспортуванні риб. До складу вітамінного комплексу також входять обов'язкові для підтримки здоров'я риб вітаміни А, С і D 3 .

Особливість формули AQUAYER Вітамін полягає в тому, що весь вітамінний комплекс утримується в мікрокапсулах лецитину, який забезпечує стабільність вітамінів та їх доступність для організмів.

Крім риб і рослин комплекс вітамінів активно споживається мікрофлорою акваріуму (корисними бактеріями). Тому постійна присутність вітамінів у замкнутій системі акваріуму особливо важлива для стабільності біологічного балансу в ньому.

AQUAYER Вітамін можна застосовувати для збагачення вітамінами сухих кормів. Застосовується також для приготування замороженого корму. Дозволяє відновити вітамінний склад корму після тривалого зберігання.

Рекомендується застосовувати AQUAYER Вітамін на випадок стресу акваріумних риб, наприклад, при пересадці риб з одного акваріума до іншого. При транспортуванні, а також після проведення курсу лікування лікарськими препаратами.

Дозування (перед використанням струснути):

 • Збагачення сухих кормів - 2-3 краплі на чайну ложку корми.
 • Приготування заморожених кормів - 5 крапель на 10 мл корми.
 • Транспортування риб - 1 крапля на 1 л води ємності, в якій передбачається транспортування.
 • При посадці нової риби в акваріум - 2 краплі на 10 л води в акваріумі.
 • Щоденна підтримка риб і рослин - 1 крапля на 10 л води на день.

  Обсяг: 60 мл.

  Термін і умови зберігання:

  2 роки при температурі не вище 30° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

AQUAYER Вітамін 60мл

Модель:00-00000123

В наличии

60 грн