Loading...
ZooVet Jungle

AQUAYER Вітамін 100мл

AQUAYER Вітамін 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000122
95 грн

добавить

У закладки

AQUAYER Вітамін - Комплекс вітамінів для акваріумних риб, необхідний для поліпшення їх стану й для підтримки здоров'я. Підвищує апетит, підсилює забарвлення, сприяє загоєнню ран і знижує стрес риб. Для щоденної підтримки риб і рослин в акваріумі.

AQUAYER Вітамін має склад багатий вітамінами групи В (В 1 , В 2 , В 3 /РР, В 5 < /sub>, В 6 , В 12 ,), які підвищують імунітет риб, апетит і стресостійкість. Пантенол піклується про слизові оболонки риб, що особливо важливо при транспортуванні риб. До складу цього вітамінного комплексу входять обов'язкові для підтримки здоров'я риб вітаміни А, С і D 3 .

Особливість формули AQUAYER Вітамін полягає в тому, що весь вітамінний комплекс утримується в мікрокапсулах лецитину, які забезпечують стабільність вітамінів та їх доступність для організмів.

Крім риб і рослин комплекс вітамінів активно споживається мікрофлорою акваріума (корисними бактеріями). Тому постійна наявність вітамінів у замкнутій системі акваріуму особливо важливо для стабільності біологічного балансу в ньому.

AQUAYER Вітамін можна застосовувати для збагачення вітамінами сухих кормів. Застосовується також для приготування замороженого корму. Дозволяє відновити вітамінний склад корму після тривалого зберігання.

Рекомендується застосовувати AQUAYER Вітамін у випадках стресу акваріумних риб, наприклад, при пересадці риб з одного акваріума в іншій. При транспортуванні, а також після проведення курсу лікування лікарськими препаратами.

Дозування (перед використанням струснути):

 • Збагачення сухих кормів - 2-3 краплі на чайну ложку корму.
 • Приготування заморожених кормів - 5 крапель на 10 мл корму.
 • Транспортування риб - 1 крапля на 1 л води ємності, в якій передбачається транспортування.
 • При додаванні нової риби в акваріум - 2 краплі на 10 л води в акваріумі.
 • Щоденна підтримка риб і рослин - 1 крапля на 10 л води в день.

  Обсяг: 100 мл.

  Термін і умови зберігання:

  2 роки при температурі не вище 30° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

AQUAYER Вітамін 100мл

Модель:00-00000122

В наличии

95 грн