Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва Смарт МАКРО 2х250 мл

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва Смарт МАКРО 2х250 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00000146
185 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Смарт МАКРО - це добриво, яке відкриває нову методику живлення рослин в акваріумі. Ця методика побудована на принципі, що різні види рослин можуть вимагати різного співвідношення основних поживних макроелементів - азоту і фосфору (у вигляді нітратів і фосфатів).

У той час як комплексне добриво Удо Єрмолаєва МАКРО + з фіксованим співвідношенням NO3 /PO4 підходить для рослинних акваріумів з великою кількістю видів рослин, AQUAYER Смарт МАКРО дозволяє підібрати ідеальне добриво для рослинного акваріума з одним або декількома видами рослин.

Інструкція

Для приготування добрива з бажаним співвідношенням нітрату (NO3) і фосфату (PO4) необхідно долити AQUAYER Нітрат в мірний флакон до мітки з зазначеним співвідношенням NO3 /PO4. Після цього в той же самий мірний флакон необхідно долити AQUAYER Фосфат до червоної позначки. Закрийте мірний флакон кришкою-дозатором і кілька разів збовтайте. Добриво готове для використання. Використовуйте стікер для позначення співвідношення NO3 /PO4 в приготованому добриві. Експериментуйте з різними співвідношеннями NO3 /PO4 для пошуку ідеального добрива вашому набору рослин в акваріумі.

Приготоване добриво рекомендується вносити щодня або через день перед включенням світла в акваріумі. Схема внесення Смарт МАКРО ідентична удобренню УДО Єрмолаєва МАКРО + . 1 мл на 70 літрів акваріумної води при щоденному внесенні або 2 мл при внесенні через день. Для акваріумів з додатковою подачею СО2 дозування слід збільшити (у 2-4 рази), так як в таких акваріумах рослини споживають значно більше поживних елементів. Рекомендуємо разом зі Смарт МАКРО використовувати добриво Удо Єрмолаєва МІКРО + .

Більш детально про схему дозувань різних типів акваріумів читайте в статті . Якщо виникають труднощі із визначенням дозувань, Ви маєте унікальну можливість отримати консультацію на форумі автора.

Відповіді на багато питань, що стосуються вирощування акваріумних рослин, можна знайти на сторінках книги Сергія Єрмолаєва" Рослинний акваріум. Ази і тонкощі змісту рослин в акваріумі ".

Комплектація:

1) AQUAYER Нітрат, 250 мл

2) AQUAYER Фосфат, 250 мл

3) Спеціальний мірний флакон для змішування з дозатором .

4) Набір стікерів для позначення співвідношення NO3 /PO4 в приготованому добриві

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30 ° С.

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Макроелементи
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 500
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари