Loading...
ZooVet Jungle

AQUAYER Ремінерал 330 г

AQUAYER Ремінерал 330 г

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000145
99 грн

добавить

У закладки

AQUAYER Ремінерал GH /KH + - унікальна суміш мінералів, розроблена Сергієм Ермолаєвим, створює оптимальний баланс солей кальцію і магнію в акваріумній воді. Створює карбонатний буфер для стабілізації рН й запобігання його небезпечного падіння до показників нижче 6. Використовується для обов'язкового відновлення жорсткості води після фільтра зворотного осмосу. Не містить натрію і хлориду.

У чому унікальність формули Ремінерал GH /KH +?

Існує багато варіантів сумішей для ремінералізації води після фільтра зворотного осмосу. Деякі суміші містять хлорид кальцію тільки тому, що це легкорозчинна сіль і її зручно застосовувати. Однак з підняттям загальної жорсткості GH ці солі також істотно піднімають концентрацію хлориду. Хлорид у великих концентраціях пригнічує ріст рослин в акваріумі і цей ефект найбільш помітний на вибагливих рослинах.

В інших сумішах використовують тільки сульфати і хоч вони й не містять хлоридів, але в той же час не відновлюють карбонатну жорсткість (КН), тільки загальну (GH). Якщо карбонатну жорсткість не контролювати знову, в умовах подачі вуглекислого газу (СО2), рН води може опускатися нижче значення 6. Деякі рослини можуть розчинятися при рН нижче 6. Також при нульовій карбонатній жорсткості рН може коливатися у великих інтервалах, що може викликати загибель риб.

Унікальність формули AQUAYER Ремінерал GH /KH + в тому, що дозволяє відновлювати не тільки загальну жорсткість, але і карбонатну в оптимальному співвідношенні. Фактично ця формула складається з тих же самих солей кальцію і магнію, які містяться в природній воді. При цьому Ремінерал GH /KH + ще й не містить хлориди.

Інструкція

Змішати необхідну кількість суміші у відрі з водою. Перемішати протягом декількох хвилин і влити в акваріум, не чекаючи повного розчинення мінералів у воді. Біла суспензія мінералів повністю розчиняється в акваріумний воді протягом години. Загальна жорсткість води підвищується швидко, в той час як карбонатна жорсткість може підвищуватися повільніше - протягом доби.Контролюйте зміни показників загальної і карбонатної жорсткості води за допомогою наборів AQUAYER тест GH і AQUAYER тест КH < /a>.4г суміші на 50л води підвищують GH /KH відповідно на 3dH /2dH (німецькі градуси)

8г суміші на 50л води підвищують GH /KH відповідно на 6dH /4dH

Радимо використовувати ваги. При відсутності ваг скористайтеся столовою або чайною ложкою.

1 чайна ложка суміші без гірки = 5г

1 столова ложка суміші без гірки = 12г

Містить Ca - 17.7%, Mg - 5.5%

Термін і умови зберігання:

Зберігати в сухому місці. Термін придатності не обмежений.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

AQUAYER Ремінерал 330 г

Модель:00-00000145

В наличии

99 грн