Loading...
ZooVet Jungle

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Планария Стоп

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Планария Стоп

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000144
120 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Планарія Стоп - засіб для боротьби з планарії в акваріумі. Якщо планарій в акваріумі стає багато, то вони можуть зашкодити навіть дорослим креветок. Після линьки, коли креветка беззахисна, планарії заповзають в органи дихання і креветка вмирає від задухи. Планарія - це плоский черв'як з трикутною формою голови, на якій можна помітити два чорних вічка. Заносяться в акваріум планарії найчастіше з водоростями або кормом. Планарії живляться залишками корму і падаллю. На відміну від риб, креветки досить повільно перетирають їжу і частина корму може залишитися в грунті, стаючи доступною для планарій. Тому в креветочника ризик різкого збільшення популяції планарій досить високий.

планарія в акваріумі < /p>

Переваги AQUAYER Планарія Стоп, дозування та настанови щодо застосовування.

Рекомендується уникати інтенсивної обробки акваріуму препаратом. Якщо планарії загинули протягом доби після обробки, значить було передозування і можливий різкий викид шкідливих для креветок продуктів розкладання мертвих планарій. Наші дослідження показали, що ідеальна обробка акваріуму від планарій - це повільне зменшення популяції планарий протягом одного-двох тижнів. Основна перевага AQUAYER Планарія Стоп в тому, що в таблетках доза активного компонента фіксована. У той час як в подібних препаратах у вигляді суспензії можливе утворення грудочок, потрапляння яких в акваріум може привести до передозування активного компонента. Дозування препаратів у вигляді порошку допустимо тільки шляхом точного зважування.

aquayer планарія

1 таблетка на 20 літрів води в акваріумі. Для більш точного дозування і застосування в акваріумах об'ємом менше 20 літрів можна використовувати половину або чверть таблетки. AQUAYER Планарія Стоп повільно розчиняється в акваріумний воді і діє протягом 3-5 днів протягом розчинення.

Перед внесенням в акваріум необхідно приготувати суспензію. Для цього:

1) помістіть необхідну кількість таблеток у столову ложку, змочіть таблетки невеликою кількістю води і розітріть за допомогою іншої ложки до утворення білої кашки.

2) Помістіть приготовану кашку в стлянку з водою (100-300мл) й активно перемішайте до утворення суспензії.

3) Внесіть приготовлену суспензію рівномірно по всьому акваріуму.

4) Через 3 дні змініть 25% води в акваріумі і внесіть AQUAYER Планарія Стоп в 1/4 дозування. Бажано повторити обробку акваріуму через тиждень для знищення молодих планарій, що щойно з'явилися з яєць.

Швидкість розчинення і дії активного компонента залежить від жорсткості води. У м'якій воді AQUAYER Планарія Стоп діє проти планарій ефективніше. У воді із загальною жорсткістю вище 10 ºdH дозування слід збільшити вдвічі. Якщо в акваріумі живуть вимогливі до складу води креветки, наприклад, сімейства Caridina, і планарій в акваріумі дуже багато, рекомендується проводити обробку акваріуму в кілька етапів, розділивши дозування на два-три дні. Чим м'якша вода і чим більше планарій, тим обережніше слід обробляти акваріум з креветками сімейства Caridina.

Якщо у Вас виникли питання, опишіть їх на форумі з рослинної акваріумістики .

Термін і умови зберігання:

3 роки в сухому місці при температурі не вище 30º С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Від планарії
Тип Протипаразитарний
Форма випуску Таблетки
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари