Loading...
ZooVet Jungle

Кондиціонер для очищення води AQUAYER pH / KH мінус 100мл

Кондиціонер для очищення води AQUAYER pH / KH мінус 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000093
85 грн

добавить

У закладки


AQUAYER pH /KH мінус - ефективний засіб для зниження карбонатної жорсткості (КН) і рН води в акваріумі. Більшість тропічних прісноводних риб краще відчувають себе у воді з карбонатною твердістю (КН) не більше 4° dKH (німецькі градуси жорсткості) і при рН нижче 7,5, а рослини при таких параметрах води краще ростуть. Регулярне використання pH /KH мінус дозволяє підтримувати оптимальні рН і карбонатну жорсткість.

Чи не підвищує концентрацію фосфатів у акваріумній воді.

AQUAYER pH /KH мінус можна використовувати для перевірки вмісту вапна в каменях. Для цього слід крапнути кілька крапель препарату на камінь: поява піни свідчить про присутність вапна. Камені, які містять багато вапна, при потраплянні до акваріуму можуть неконтрольовано підвищувати карбонатну жорсткість.

Також AQUAYER pH /KH мінус можна використовувати для усунення вапняного нальоту на стінках акваріума.

Застосування

Для зниження рН і карбонатної жорсткості додайте трохи більше 25 мл AQUAYER pH /KH мінус на кожні 100 літрів акваріумної води. Повторюйте процедуру кожні 2-3 дні поки не буде досягнуто бажаного значення карбонатної жорсткості. При кожному застосуванні карбонатна жорсткість буде знижуватися приблизно на 2° dKH. Під час процедури слід включити аерацію води. Подача СО2 повинна бути припинена. Регулярно тестуйте воду за допомогою AQUAYER тест pH + KH , контролюючи, щоб карбонатна жорсткість не опускалася нижче 2° dKH, оскільки це може викликати небезпечне зниження рН.

Довгострокове регулювання карбонатної жорсткості і рН. Додавайте 5 мл AQUAYER pH /KH мінус на кожні 100 літрів акваріумної води щодня. Це буде знижувати карбонатну жорсткість приблизно на 0,4° dKH при кожному внесенні. При такій процедурі подачу СО2 відключати необов'язково. Таке регулярне використання забезпечує поступове і постійне зниження карбонатної жорсткості.

Обсяг флакону: 100 мл.

Заходи безпеки:

Оберігати від дітей. Не приймати всередину. При потраплянні на руки або слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Термін і умови зберігання:

36 місяців при температурі не вище 30° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Для очищення води
Об'єм, мл 100
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари