Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + 1Л

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + 1Л

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000168
465 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + - щоденне добриво для акваріумних рослин. Містить залізо і всі необхідні мікроелементи для насиченого забарвлення рослин. Компонент системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва (див. Інфографіку нижче).

Ключовими у формулі AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + є суміш хелатів, оптимізована Сергієм Ермолаєвим. Для приготування оптимальної суміші хелатів для акваріумних рослин необхідна збалансована кількість різних хелатируючих лігандів. Хелатируючих лігандів не повинно бути мало, так як в цьому випадку залізо і деякі мікроелементи осядуть до того як досягнуть рослини. Хелатируючих лігандів не повинно бути і багато, оскільки вони можуть погіршити доступність поживних елементів для рослин. Удо Єрмолаєва МІКРО + використовується суміш таких хелатируючих лігандів як глюконат і ДТПА. Глюконат заліза досить стабільний у великому інтервалі рН і в той же час не накопичується в акваріумний воді, оскільки швидко споживається рослинами і бактеріями. У той же час функція хелатів ДТПА із залізом і деякими мікроелементами полягає в підтримці постійної концентрації заліза і мікроелементів у воді на мінімальному рівні, щоб вони були в будь-який момент доступні рослинам.

Застосування

Добриво рекомендується вносити щодня або через день перед включенням світла в акваріумі. 1 мл на 70 літрів акваріумної води при щоденному внесенні або 2 мл при внесенні через день. Для акваріумів з додатковою подачею СО2 дозування слід збільшити, так як у таких акваріумах рослини споживають значно більше поживних елементів. Також слід враховувати, що кожен акваріум весь час змінюється. Тому система Єрмолаєва включає оптимізацію дозувань добрив з часом (молодий акваріум - до 1 місяця, зрілий акваріум - 1-18 місяців і старий акваріум - більше 18 місяців).

Також ви маєте унікальну можливість отримати консультацію на форумі автора.Відповіді на більшість питань, що стосуються вирощування акваріумних рослин, можна знайти в книзі Сергія Єрмолаєва" Рослинний акваріум. Ази і тонкощі змісту рослин в акваріумі ".

Обсяг: 1 літр.

Склад добрива

Калій (К) 6.930 г /л
Залізо (Fe) 1.200 г /л
Магній (Mg) 0.800 г /л
Марганець (Mn) 0.400 г /л
Бор (В) 0.072 г /л
Молібден (Мо) 0.030 г /л
Мідь (Cu) 0.045 г /л
Цинк (Zn) 0.015 г /л
Кобальт (Со) 0.007 г /л
Аніони: глюконат , ДТПА , сульфат, хлорид і ін.

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30 ° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Мікроелементи
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 1000
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари