Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + 100мл

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000167
65 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + - щоденне добриво для акваріумних рослин з крапельним дозатором для наноакваріумов і акваріумів невеликого обсягу. Містить залізо і всі необхідні мікроелементи для насиченого забарвлення рослин. Компонент системи добрив для акваріумних рослин Єрмолаєва (див. Інфографіку нижче).

Ключовою у формулі AQUAYER Удо Єрмолаєва МІКРО + є суміш хелатів, оптимізована Сергієм Ермолаєвим. Для приготування оптимальної суміші хелатів для акваріумних рослин необхідна збалансована кількість різних хелатируючих лігандів. Хелатируючих лігандів не повинно бути мало, бо в такому випадку залізо і деякі мікроелементи осідатимуть до того, як досягнуть рослин. Хелатируючих лігандів не має бути і багато, оскільки тоді вони можуть погіршити доступність поживних елементів для рослин. У Удо Єрмолаєва МІКРО + використовується суміш таких хелатируючих лігандів як глюконат і ДТПА. Глюконат заліза досить стабільний у великому інтервалі рН і в той же час не накопичується в акваріумній воді, так як швидко споживається рослинами і бактеріями. У той же час функція хелатів ДТПА із залізом і деяких мікроелементів полягає в підтримці постійної концентрації заліза і мікроелементів у воді на мінімальному рівні, щоб вони були в будь-який момент доступні рослинам.

Використання

Добриво рекомендується вносити щодня або через день перед включенням світла в акваріумі. 1 мл на 70 літрів акваріумної води при щоденному внесенні або 2 мл при внесенні через день. Для акваріумів з додатковою подачею СО2 дозування слід збільшити, оскільки в таких акваріумах рослини споживають значно більше поживних елементів. Також слід зважити на те, що кожен акваріум весь час змінюється. Тому система Єрмолаєва включає оптимізацію дозувань добрив з часом (молодий акваріум - до 1 місяця, зрілий акваріум - 1-18 місяців і старий акваріум - понад 18 місяців).

Обсяг флакону - 100 мл.

Склад добрива

Калій (К) 6.930 г /л
Залізо (Fe) 1.200 г /л
Магній (Mg) 0.800 г /л
Марганець (Mn) 0.400 г /л
Бор (В) 0.072 г /л
Молібден (Мо) 0.030 г /л
Мідь (Cu) 0.045 г /л
Цинк (Zn) 0.015 г /л
Кобальт (Со) 0.007 г /л
Аніони: глюконат , ДТПА , сульфат, хлорид та ін.

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Мікроелементи
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 100
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари