Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва крев 60мл

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва крев 60мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00000138
70 грн

добавить

У закладки


AQUAYER КреВіт - спеціальне добриво для мохів в акваріумі. Не містить мідь. Безпечно для чутливих до солей міді креветок. КреВіт створює сприятливі умови для буяння мохів у водному середовищі. До складу входять азот, фосфор, калій, залізо і всі найважливіші для зростання мохів мікроелементи.

Добриво, яке знижує концентрацію міді.

Як це працює? Звичайно, безпосередньо добриво КреВіт не поглинає мідь, але воно стимулює зростання мохів, які в свою чергу поглинають мідь з води. Моху необхідна невелика кількість міді для зростання. Тому при живленні мохів добривом КреВіт вони будуть поглинати ту мідь, яка міститься у водопровідній воді. Мідь та інші шкідливі для креветок речовини можуть потрапити в акваріум не тільки з водопровідною водою, а навіть з поверхні недостатньо вимитих рук. Рослини здатні поглинати й інші шкідливі для креветок важкі метали, крім міді. А креветки до того ж люблять харчуватися під мохом.

Інструкція:

Додати з допомогою крапельного дозатора або ковпачка в акваріумну воду. Дозування 1 мл на 20 л два рази на тиждень. Якщо в акваріум подається вуглекислий газ для прискорення росту рослин, добриво можна вносити частіше, наприклад, 4 рази на тиждень у зазначеному дозуванні.

Обсяг: 60 мл

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30 ° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Мікроелементи
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 60
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари