Loading...
ZooVet Jungle

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва Комплекс №2 250мл

Добриво для акваріумних рослин AQUAYER Удо Єрмолаєва Комплекс №2 250мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00000135
115 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Комплекс №2 - добриво для акваріумних рослин, яке разом з живим грунтом забезпечує рослини всіма необхідними поживними елементами.

Особливості складу добрива.

Комплекс №2 містить макро- і мікроелементи, а саме: азот, фосфор, калій, магній, залізо, бор, марганець, мідь, цинк, молібден та ін. Не зважаючи на те, що в живому грунті присутні всі ці поживні елементи, деякі рослини потребують їх саме в воді. Тому для таких рослин, як: мохи, папороті або інші рослини, що можуть приростати до каменів або корчів, поживні речовини з Комплексу №2 є єдиним джерелом живлення. Також слід зазначити, що частково азот, повністю фосфор і залізо в Комплексі №2 знаходяться в таких формах, які не можливо детектувати за допомогою крапельних тестів на нітрат, фосфат або залізо. Така формула Комплексу №2 має велику перевагу над традиційними добривами. По-перше, це легкість використання - акваріумісту потрібно вносити тільки одне добриво. По-друге, фосфор у такій формі більш доступний для рослин, які потребують його присутності у воді. Наприклад, фосфор у вигляді фосфатів дуже швидко поглинається Живим грунтом, тому його потрібно вносити у великій кількості, щоб забезпечити фосфором мохи, папороті або інші рослини, що не вкорінені в Живий грунт.

Дозування:

Вносити в акваріум щодня по 3 - 4 мл на кожні 70 літрів води з умовою наявності подачі вуглекислого газу (СО2). Починати внесення Комплексу №2 слід на 5-му тижні після запуску акваріуму. Після одного року внесення Комплексу №2 його необхідно замінити на Комплекс №3 .

Обсяг: 250 мл.

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30 про З

Характеристики
Бренд AQUAYER
Вид Комплекс
Тип Листове
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 250
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари