Loading...
ZooVet Jungle

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Іхтіофтіріцід 60мл

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Іхтіофтіріцід 60мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000129
65 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Іхтіофтіріцід - ефективний засіб проти багатьох форм Ichthyophthirius (ихтиофтириоз, іхтік, манка) в акваріумах з прісною і морською водою.

Не містить отруйний для риб формалін (формальдегід). До складу входять безпечний і ефективний альдегід - замінник формальдегіду, малахітовий зелений.

Які переваги препарату AQUAYER Іхтіофтіріцід?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів проти іхтіофтіріоза містять формальдегід (формалін) як один з компонентів-антисептиків. Він допомагає позбутися від зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка акваріума призводить до загибелі риб, особливо при завищених дозах. Але, не дивлячись на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегіду (формалін) з огляду на його низьку ціну.

AQUAYER Іхтіофтіріцід не містить формальдегід. Замість нього в наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід - замінник формальдегіду. Тому, використовуючи AQUAYER Іхтіофтіріцід , Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при завищених дозах.

Використання

Таблиця визначення шкідника і боротьба з ним

Перед використанням препарату відключіть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля).

У перший день перед використанням препарату необхідно замініти 50% води, а потім внести Іхтіофтіріцід в дозуванні 1 мл на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години варто повторити половину зазначеного дозування і ще через 24 години - чверть зазначеного дозування. В особливо важких випадках повторити зазначене дозування на другий і третій день. Обов'язкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності в перший день обробки рекомендується вимкнути освітлення.

У важких випадках рекомендується проводити обробку з препаратом Парацід AQUAYER половину дозування від рекомендованого для його окремого застосування.

По закінченню курсу обробки акваріума, на четвертий день в обов'язковому порядку провести дві заміни води: 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

З метою збереження мікрофлори акваріуму й економії препарату можна проводити обробку в спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Обсяг флакону: 60 ​​мл на 1200л води.

Термін і умови зберігання:

2 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Тримати подалі від дітей. Не приймати всередину. При попаданні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Широкого спектра
Тип Протипаразитарний
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 60
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари