Loading...
ZooVet Jungle

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Іхтіофтіріцід 100мл

Протівоваразітарний препарат AQUAYER Іхтіофтіріцід 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000128
95 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Іхтіофтіріцід - ефективний засіб проти багатьох форм Ichthyophthirius (іхтіофтіріоз, іхтік, манка) в акваріумах з прісною і морською водою.

Не містить отруйний для риб формалін (формальдегід). До складу входять безпечний і ефективний альдегід - замінник формальдегіду, малахітовий зелений.

Які переваги препарату AQUAYER Іхтіофтіріцід?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів проти іхтіофтіріозу містять формальдегід (формалін) як один з компонентів-антисептиків. Він допомагає позбутися від зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка призводить до загибелі риб, особливо при завищених дозах. Але, не зважаючи на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегід (формалін) зважаючи на його низьку ціну.

AQUAYER Іхтіофтіріцід не містить формальдегід. Замість нього в наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід - замінник формальдегіду. Тому використовуючи AQUAYER Іхтіофтіріцід Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при завищених дозах.

Використання

Таблиця визначення шкідника і боротьба з ним

Перед використанням препарату відключіть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля).

У перший день перед використанням препарату замініть 50% води, а потім внесіть Іхтіофтіріцід в дозуванні 1 мл на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторіть половину зазначеного дозування і ще через 24 години - чверть зазначеного дозування. В особливо важких випадках варто повторити зазначене дозування на другий і третій день. Обов'язкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності у перший день обробки рекомендується вимкнути освітлення.

У важких випадках рекомендується проводити спільну обробку з препаратом Парацід AQUAYER половину від рекомендованого дозування.

Після закінчення курсу обробки, на четвертий день ОБОВ'ЯЗКОВО виконайте дві заміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

З метою збереження мікрофлори акваріуму й економії препарату можна проводити цю процедуру в спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Обсяг флакону: 100 мл на 2000 л води.

Термін і умови зберігання:

2 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Зберігати подалі від дітей. Не приймати всередину. При попаданні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Широкого спектра
Тип Протипаразитарний
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 100
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари