Loading...
ZooVet Jungle

Протівоваразітарний препарат AQUAYER гексаметр

Протівоваразітарний препарат AQUAYER гексаметр

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000124
120 грн

добавить

У закладки


AQUAYER гексаметр - це ефективний і специфічний засіб проти гексамітозу й інших флагеллятів (діркова хвороба, октомітоз, спіронуклеоз), який має м'яку дію і не порушує біофільтрацію в акваріумі навіть при передозуванні. Придатний для використання в прісноводних акваріумах. Використовуйте AQUAYER гексаметр якщо риби в акваріумі мають наступні ознаки порушення здоров'я: напівпрозорі, білі і схожі на нитку екскременти; поява дірок на голові; поганий апетит; погіршення забарвлення; млявість. Найчастіше ознаки гексаміту або інших флагеллятів проявляються у цихлид, однак можуть виникати і у коропових, лабіринтових риб.

Дозування і застосування.

Таблиця визначення шкідника і боротьба з ним

При використанні AQUAYER гексаметр не обов'язково відкидають риб в окремий карантинний акваріум. AQUAYER гексаметр має спрямовану дію на збудників гексамітозу - флагеллятів і не порушує процеси біофільтрації в акваріумі. Більш того, в карантинному акваріумі риби можуть відчути стрес, що ускладнить процес одужання.

Для забезпечення повного розчинення в акваріумі, перед використанням весь порошок AQUAYER гексаметр необхідно попередньо повністю розчинити в 1 літрі теплої води (необхідно перемішувати протягом 10 хвилин). Можна використовувати кип'ячену водопровідну воду. Розчин досить стабільний і може зберігатися в темному місці при температурі не більше 30° С протягом 3 місяців без погіршення якості. Приготований розчин дозується в кількості 100 мл на 70 літрів (1 столова ложка на 10 літрів) води в акваріумі раз на день. Засіб має м'яку дію, тому передозування навіть на 50% не викликає негативних наслідків. Курс обробки акваріуму може тривати від однієї до трьох тижнів. Не варто переривати курс обробки акваріуму, якщо симптоми повністю не зникли. Однак якщо у риб під час курсу обробки погіршився апетит, використання засобу слід зупинити. Якщо обробка акваріуму не дала позитивного ефекту й стан риби не покращився, переконайтеся, що в акваріумі створені сприятливі умови для одужання риб. Фактори, які можуть перешкоджати одужанню: перенаселення акваріума, нерегулярна заміна води, недостатня аерація, погіршення фільтрації, неповноцінне харчування риб, велика кількість шкідливих іонів в акваріумній воді.

Якщо у Вас виникли питання, сформулюйте їх на форумі .

Склад:

метронідазол (5 г), чого достатньо для разової обробки 700 літрів води в акваріумі.

Термін зберігання: < /strong>

2 роки

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Від гексомітоза
Тип Протипаразитарний
Форма випуску Порошок
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари