Loading...
ZooVet Jungle

Кондиціонер для підготовки води AQUAYER антитоксин Vita 250мл

Кондиціонер для підготовки води AQUAYER антитоксин Vita 250мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000117
185 грн

добавить

У закладки


AQUAYER антитоксин Vita - кондиціонер для підготовки води для безпечного перебування риб в акваріумі. Особлива формула Єрмолаєва дозволяє моментально усунути хлор, небезпечні сполуки хлору, а також токсичних для акваріумних мешканців важких металів з водопровідної води, без необхідності її відстоювання. Наявність вітаміну В1 пом'якшує стрес риб як при підміні води, так і при пересадці риб до нового акваріуму. Регулярне використання препарату дозволяє уникнути захворювань риб.

Останнім часом у багатьох містах для дезінфекції замість хлору все частіше використовують гіпохлорит натрію (діючий компонент всім відомої «Білизни»). І хлор, і гіпохлорит натрію при потраплянні з водопровідною водою в акваріум завдають шкоди його мешканцям. Якщо хлор вивітрюється при відстоюванні водопровідної води, то з гіпохлоритом натрію відстоювання води не працює. Кондиціонер антитоксин Vita моментально переводить в безпечні речовини не тільки хлор, а й гіпохлорит натрію.

Якщо з крану тече жовта вода, значить в ній підвищено вміст заліза. І це залізо не засвоюється рослинами. Воно просто осідає, в кращому випадку в грунті, а в гіршому - у внутрішніх тканинах риб і креветок. Кондиціонер антитоксин Vita перетворює таке залізо в добриво шляхом хелатування. Хелатоване залізо засвоюється рослинами і не шкодить рибам і креветкам.

У чому відмінність антитоксину Vita від антитоксину + К ?

Якщо антитоксин + К більше підходить для рослинних акваріумів, то антитоксин Vita підходить для всіх типів акваріумів. антитоксин Vita включає додаткові компоненти, які краще пов'язують важкі метали, а також включає вітамін В1, який мінімізує стрес риб під час заміни води і пересадці риб до нового акваріуму.

Застосування

При заміні води 1 мл на 8 літрів водопровідної води. Препарат більш концентрований ніж інші кондиціонери для води.

На форумі Сергія Єрмолаєва Ви можете отримати вичерпні відповіді на свої запитання стосовно застосування антитоксину Vita.

Обсяг: 60 мл. (Для підготовки води на 480 літрів)

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Для підготовки води
Об'єм, мл 250
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари