Loading...
ZooVet Jungle

AQUAYER антитоксин + К 250мл

AQUAYER антитоксин + К 250мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000110
87 грн

добавить

У закладки

AQUAYER антитоксин + К - препарат комплексної дії. Особлива формула Єрмолаєва дозволяє моментально усунути хлор і хлорамін, а також токсичні для акваріумних мешканців важкі метали з водопровідної води, без необхідності відстоювання води. Додатково до цього, наявність калію створює поліпшені умови для акваріумних рослин. Регулярне використання препарату дозволяє уникнути захворювань риб.

У чому відмінність антитоксину + К від антитоксину Vita ?

AQUAYER антитоксин + К розроблений спеціально для рослинних акваріумів. Він містить велику кількість калію (співвідношення Na /K 1/10) для створення оптимального балансу між натрієм і калієм в акваріумі. Щотижневе використання AQUAYER антитоксин + К може замінити застосування добрива AQUAYER Калій. < /strong>

Застосування

При заміні води 1 мл на 8 літрів водопровідної води. Це дозволяє знизити концентрацію хлору на 5 мг/л, хлораміну на 4 мг/л і підвищити концентрацію калію на 6,5 мг/л.

На форумі Сергія Єрмолаєва Ви можете отримати вичерпні відповіді на свої запитання стосовно застосування антитоксин + К.

Обсяг: 250 мл (для підготовки води на 2000 літрів).

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30 С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

AQUAYER антитоксин + К 250мл

Модель:00-00000110

В наличии

87 грн

Чекаємо на вас в нашому магазині
м. Київ, вул. М. Цвєтаєвої 11
ZooVet Jungle
Як нас знайти? Контакти
Інформація